×

تماس با ما

آموزش درس اول زبان انگلیسی یازدهم

 • معرفی بخش ‌های کتاب زبان انگلیسی یازدهم

  آموزش زبان انگلیسی در کتاب زبان انگلیسی یازدهم در رشته‌ های ریاضی، تجربی، انسانی و رشته های فنی و حرفه ای شامل سه درس است. درس اول زبان انگلیسی یازدهم با عنوان شناخت و درک مردم یا Underestimated People شروع می‌ شود. همانطور که از نام درس پیداست درباره موضوعات مختلفی مانند زبان، مذهب و فرهنگ میان مردم کشورهای مختلف صحبت می ‌کند. لغات و اصطلاحات زیادی درباره این موضوع در درس اول آموزش داده می شود.

  آموزش لغات انگلیسی در کتب درسی به چند روش انجام می شود. ابتدا لغاتی با تصاویر و به صورت مستقیم آموزش داده می شوند. بخشی از لغات در عبارات مربوط به بخش Reading ، گرامر و مکالمه تدریس می شوند. همچنین بخش مهمی برای آموزش لغات در کتاب انگلیسی وجود دارد که به آموزش لغات با تعریف معنی آن ها به زبان انگلیسی می پردازد. این بخش علاوه بر آموزش لغات، به تقویت مهارت جمله سازی و روان تر خواندن جملات انگلیسی نیز کمک می کند.

  پس از آموزش لغات و عبارات انگلیسی وارد بخش گرامر می شویم. تدریس اصولی نکات گرامری در آموزش درس اول زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد زیرا هم باید مطالب قبلی تثبیت شوند و هم تسلط روی مطالب جدید انجام شود. گرامر درس اول زبان انگلیسی یازدهم به آموزش صفت های شمارشی و اقلام قابل شمارش و غیرقابل شمارش می پردازد. پس از اتمام آموزش ۴ الی ۵ تمرین پایان بخش گرامر برای دانش اموزان قرار داده شده است تا بلافاصله پس از آموزش سطح یادگیری خود را مورد بررسی قرار دهند.

  درس اول زبان انگلیسی یازدهم

  تقویت مهارت مکالمه در آموزش درس زبان انگلیسی

  یکی از مهم‌ ترین بخش ها هنگام آموزش زبان انگلیسی یازدهم، تدریس بخش‌ های مربوط به تقویت مهارت خوانداری و گفتاری است. یکی از بخش هایی که به تقویت این مهارت می پردازد، بخش Listening  است. مرحله اول این بخش با پخش فایل صوتی در کلاس شروع می شود. فایل های صوتی مشخصی نیز برای تمرین بیشتر در منزل و انجام تکالیف در اختیار دانش اموزان قرار می گیرد.

  هم چنین در کلاس های آموزش درس اول زبان انگلیسی یازدهم بهتر است گفتگوهایی مرتبط با موضوع درس میان دانش آموزان انجام شود. این امر هم به تقویت مهارت مکالمه و صحبت به زبان انگلیسی می پردازد و هم به تثبیت بیشتر کلمات تدریس شده منجر می شود. برای تسلط روی زبان انگلیسی لازم است روی کلمات تدریس شده در پایه دهم تسلط کامل داشته باشیم. همچنین می توانیم با گوش دادن فایل های صوتی و شرکت در گفتگوها مطالب جدید را تثبیت کنیم.

  امروزه آموزش درس زبان انگلیسی فقط به کلاس های آموزشی مدارس محدود نشده و کلاس های تقویتی حضور و غیرحضوری زیادی در موسسات آموزشی تشکیل می شوند. شرکت در این دوره ها کاملا اختیاری است.

  اما دانش اموزان می توانند از اموزش های بیشتر و تمرینات حرفه ای تر استفاده کنند. سایت های آموزش زبان انگلیسی زیادی نیز در این زمینه فعالیت دارند که با انتخاب آن ها می توانیم در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنیم.

  استارت زبان

  مطالعه درس اول زبان انگلیسی یازدهم

  روش مطالعه اصولی زبان انگلیسی کمک زیادی به ماندگاری مطالب این درس در طولانی مدت می کند. دانش اموزان دوره دوم متوسطه در پایان سه سال آموزش باید در امتحانات نهایی و کنکور سراسری شرکت کنند. بنابراین نحوه آموزش درس زبان انگلیسی و مطالعه آن باید به گونه ای باشد هم امتحانات تشریحی و هم تستی را پوشش دهد. ابتدا دانش اموزان باید بتوانند روی املای صحیح کلمات و معنی آن ها تسلط پیدا کنند.

  اکثر سوالات تشریحی امتحان نهایی و ۸ تست از زبان انگلیسی کنکور با تسلط روی لغات پاسخ داده می شوند. بخش های مربوط به قواعد درس اول زبان انگلیسی یازدهم با تمرین و تکرار زیاد باید به خاطر سپرده شوند. کتاب کار انگلیسی یازدهم منبع خوبی برای تمرین بیشتر و یادگیری لغات و قواعد انگلیسی است. دانش آموزانی که قصد تسلط بیشتر روی دروس را دارند می توانند از کتاب های کمک درسی نیز استفاده کنند. همچنین فایل های صوتی زیادی برای تقویت Speaking  دانش اموزان روی این کتاب ها به فروش می رسد.

  لازم به ذکر است که کتاب های کمک درسی نیز در دو دسته تشریحی و تستی قرار می گیرند. در صورت استفاده از تمارین پیشرفته تر و یادگیری و مطالعه اصولی زبان انگلیسی می توانیم به نمرات بالایی در آن برسیم. لازم به ذکر است که روش تدریس زبان انگلیسی کنکور و رعایت اصول هنگام آموزش مفاهیم کمک زیادی به یادگیری بیشتر دانش اموزان می‌ کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی