×

تماس با ما

آموزش درس دوم زبان انگلیسی یازدهم

 • معرفی کلی روند آموزشی در کتاب انگلیسی یازدهم

  در آموزش زبان انگلیسی روند آموزشی در بخش ‌های آموزش زبان انگلیسی یازدهم تا حد زیادی شبیه روند آموزش در آموزش زبان انگلیسی دهم است. در اولین‌ بخش ابتدا موضوع درس و تیتر های مختلف آن در فهرست کاملی نشان داده می ‌شود. در اولین صفحه نام درس و چند جمله آموزنده مرتبط با محتوای درس درج شده ‌است. در بیشتر موارد لغات جدید و کلمات مهمی در این عبارات وجود دارد که در امتحانات مورد پرسش قرار می‌ گیرد.

  در درس دوم زبان انگلیسی یازدهم موضوع درس سبک زندگی سالم است. در این درس صحبت‌ های زیادی درباره تغذیه سالم و انجام ورزش های منظم می شود. در ابتدا لغات جدید و عبارات مهم در غالب تصاویر و یا متن conversation آموزش داده می شوند. پس از بخش آموزش لغات، بخش مهمی به نام Reading  برای تقویت مهارت خوانداری و نوشتاری دانش اموزان تدریس می شود. همراه این بخش فایل های صوتی و تمرینات مختلفی نیز در کلاس به کار گرفته می شود تا مطالب در ذهن دانش اموزان تثبیت شود.

  در درس دوم زبان انگلیسی یازدهم پیشوندها و پسوندهای انگلیسی معرفی می‌ شود. سپس بخش گرامر به آموزش موضوع افعال و جملات در زمان حال کامل می پردازد. پس از اموزش چند مثال و تمرین ساده برای تسلط بیشتر دانش اموزان داخل کتاب قرار داده شده است. پس از بخش گرامر به بخش Listening  و Speaking  برای تقویت مهارت گفتگوی دانش اموزان به زبان انگلیسی می رسیم. این بخش یکی از مهم ترین بخش های کتاب درسی است که موجب فهم بهتر لغات نیز می شود.

  درس دوم زبان انگلیسی یازدهم

  منابع مهم برای یادگیری و تثبیت مفاهیم انگلیسی

  برای یادگیری بخش های کتاب زبان یازدهم در دوره متوسطه دوم باید از منابع استاندارد استفاده کنیم. نحوه یادگیری و تمرین باید به گونه ای باشد که دانش اموز بتواند هم به سوالات تشریحی و هم تستی پاسخ دهد. با توجه به این موضوع منابع به دو دسته مختلف تقسیم می شوند. دسته اول کتب مربوط به تمارین تشریحی و دسته دوم کتاب های مربوط به تمرینات تستی است.

  همچنین کتاب های زیادی از نشریات مختلف ارائه شده اند که هم سوالات تشریحی و هم تستی را پوشش می دهد. این کتاب ها بهترین منابع به شمار می روند زیرا دانش اموزان با استفاده از آن ها هم در امتحان نهایی و هم کنکور سراسری می توانند نتیجه عالی کسب کنند.

  لازم به ذکر است که اولین و مهم ترین منبع برای یادگیری کتاب درسی است. بخش‌ های کتاب زبان یازدهم به آموزش اصولی لغات و قواعد انگلیسی می پردازند. برای تمرین بیشتر کتاب درسی کافی نیست و باید از فایل های صوتی و کتاب های کمک آموزشی به عنوان منبع دوم استفاده شود. همچنین دوره های آموزشی زیادی به صورت حضوری و آنلاین کمک رسان دانش اموزان هستند. این دوره ها به تسلط بیشتر دانش اموزان روی زبان انگلیسی کمک شایانی می کند.

  آموزش صحیح و تمرینات مستمر و حرفه ای مکمل یکدیگر به منظور تسلط کافی روی زبان انگلیسی هستند. بهتر است در انتخاب هر دو مورد دقت کافی داشته باشیم تا بتوانیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم. شرکت در گفتگوها و بحث های انگلیسی سر کلاس و جلسات آموزشی نیز یکی دیگر از راه هایی است که به یادگیری بهتر کمک می کند.

  استارت زبان

  جزوه درس دوم زبان انگلیسی یازدهم

  اکثر دانش اموزان برای یادگیری بهتر انگلیسی به خصوص هنگام شرکت در کنکور سراسری به دنبال درسنامه و جزوه های کامل هستند. جزوه های آموزش زبان انگلیسی کنکور تمامی درس های کتاب زبان پایه یازدهم را پوشش می دهد. همچنین در این جزوه ها پایان هر بخش آموزشی تمارین تشریحی و تستی برای تثبیت مطالب در ذهن دانش اموزان طراحی شده است. همچنین در پایان هر درس ازمون های ده یا بیست سواله نیز برای رصد تسلط دانش اموزان قرار داده شده است.

  درس دوم زبان انگلیسی یازدهم که به آموزش لغات جدید درباره سبک زندگی و انواع خوراکی ها می پردازد یکی از مهم ترین درس های این کتاب است. یادگیری لغات این درس کمک زیادی به پیشرفت مکالمه و جمله سازی به زبان انگلیسی می کند. این امر به علت پرکاربرد بودن لغات آموزش داده شده در این درس است. در نتیجه در جزوه های کمکی تمرکز زیادی روی این درس گذاشته می شود تا لغات و قواعد آن به خوبی تدریس شوند.

  همچنین همراه درسنامه ها و جزوه های آموزشی، فایل های صوتی مفیدی به منظور آموزش بخش های کتاب زبان یازدهم ارائه می شود. شنیدن جملات و اصطلاحات انگلیسی به تلفظ صحیح آن ها و ماندگاری بیشتر مطالب در طولانی مدت کمک می کند. بنابراین با یادگیری اصولی و تمرین مستمر می توانیم به نمرات خوبی در زبان انگلیسی برسیم. همچنین در صورت تمرکز کافی روی مباحث و دوره های آموزشی آنلاین از کلاس های خصوصی زبان در موسسات بی نیاز می شویم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی