×

تماس با ما

آموزش درس سوم زبان انگلیسی یازدهم

درس سوم زبان یازدهم
 • موضوع درس سوم زبان انگلیسی یازدهم

  مربیان آموزش زبان انگلیسی هنگام شروع آموزش زبان انگلیسی متوسطه ابتدا به زبان انگلیسی به صورت کلی درباره درس صحبت می‌ کنند. در این مکالمه موضوع درس معرفی شده و دانش اموزان به بحث های گروهی در کلاس دعوت می شوند. در اولین صفحه کتاب درسی نام درس و چند جمله با عنوان Interesting facts درج شده است. این جملات محتوای دانستنی و آموزشی درباره محتوای درس است.

  در درس سوم زبان انگلیسی یازدهم درباره هنر های دستی و آثار هنری هنرمندان صحبت می شود. در بخش لغات علاوه بر آشنایی با اصطلاحات مربوط به هنر و هنرمندی، با نام فعالیت های هنری مانند کاشی کاری و ساخت صنایع دستی آشنا می شویم. کلمات و لغات مهمی در بخش conversation  داخل جمله بندی ها قرار گرفته است. بنابراین لازم است هنگام آموزش و یادگیری به ترجمه کلمه به کلمه متن مکالمه بپردازیم.

  برای درک بهتر لغات، در بخش های گرامر و Listening  در بخش مثال و تمرینات از لغات جدید استفاده شده است. گوش دادن به فایل های صوتی و شرکت در بحث های گروهی در کلاس کمک زیادی به تلفظ صحیح کلمات و تقویت مکالمه می کند. در بخشی به نام Reading نیز گزارش و اطلاعات مفیدی درباره موضوع درس به دانش اموزان می دهد.

  برای آموزش هر بخش فایل های صوتی استانداردی ارائه می شود. در صورتی که دانش آموز به صورت مستمر در کلاس و خانه روی فایل صوتی تمرکز داشته باشد، می تواند همزمان چندین مهارت را در زبان انگلیسی تقویت کند. همچنین حل تمارین کتاب درسی و کتاب کار و رفع اشکال با دبیر کمک زیادی به پیشرفت دانش اموزان در این درس می کند.

  درس سوم زبان انگلیسی یازدهم

   

   

   

  محتوای آموزشی درس سوم زبان انگلیسی یازدهم

  محتوای آموزش کتاب زبان یازدهم نیز مانند کتاب دهم ابتدا با آموزش لغات شروع می شود. پس از بخش آموزش لغات و مکالمه وارد بخش Reading می شویم. هنگام آموزش این بخش فایل های صوتی کمک زیادی به تثبیت بیشتر مطالب می کنند. به طور معمول مربیان هنگام تدریس این بخش بحث ها و گفتگو های جذابی در کلاس راه می اندازند. دانش اموزان با شرکت در این بحث ها می توانند به ماندگاری مطالب در ذهن خود کمک کنند و تلفظ صحیح کلمات جدید را بهتر یاد بگیرند.

  یکی از مهم ترین بخش ها هنگام آموزش زبان انگلیسی متوسطه، بخش گرامر است. در این بخش قواعد و دستور زبان های انگلیسی آموزش داده می شوند. در واقع یادگیری قواعد زبان یکی از لازمه های ساختن جملات صحیح است. در سومین درس کتاب یازدهم نیز به زمان فعل و جملات اشاره شده است. در این درس دانش اموزان با افعال در جملات شرطی نوع اول آشنا می شوند.

  پس از گذراندن بخش گرامر و حل تمرینات درس سوم زبان انگلیسی یازدهم، در قسمتی به نام Pronunciation نحوه خواندن جملات خبری و سوالی آموزش داده می شود. این بخش به مهارت مکالمه و خواندن متن های انگلیسی کمک زیادی می کند. پس از یادگیری این بخش وارد بحث writing می شویم. در این بخش آموزش هایی در جهت ساخت اصولی و صحیح جملات در اختیار دانش اموز قرار می گیرد.

  در درس سوم زبان انگلیسی یازدهم و در بخش writing دانش اموزان با دو مبحث Infinitive as subject و Infinitive as object آشنا می شوند. یادگیری این مبحث استفاده از فعل و مفعول را در محل صحیح هنگام جمله سازی آموزش می دهد. در پایان این بخش تمرینات بیشتری جهت یادگیری کامل تر و تثبیت مطالب قرار داده شده است. همچنین در این درس صفات و قیدها به زبان انگلیسی نیز معرفی می شوند.

  استارت زبان

  راه های پیشرفت در زبان انگلیسی

  در صورتی که دانش اموزان خواهان پیشرفت چشمگیر در درس های زبان انگلیسی باشند، راه های زیادی پیش روی آن ها است. در پایان دوره دوم متوسطه دانش اموزان علاوه بر امتحان نهایی با کنکور سراسری نیز مواجه هستند. یادگیری آن ها باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند هم به سوالات تستی و هم تشریحی پاسخ دهند. یکی از آسان ترین راه ها استفاده از دوره آموزش زبان انگلیسی است.

  نشریات زیادی کتاب های کمک درسی با درسنامه های کامل را منتشر کرده اند. برای موفقیت در زبان انگلیسی کنکور بهتر است از کتاب هایی که سوالات تستی زیادی دارند استفاده کنیم. شرکت در دوره های آموزشی آنلاین در سایت های آموزش زبان انگلیسی کنکور معتبر نیز کمک زیادی به یادگیری حرفه ای تر این زبان می کند. لازم به ذکر است که در صورت شرکت در این دوره ها هم در وقت و هم هزینه های خود صرفه جویی می کنیم.

  در هنگام آموزش زبان انگلیسی متوسطه جزوه های استانداردی همراه دوره های آموزشی و کتاب های کمک درسی ارائه می شود. در این جزوه ها علاوه بر آموزش دقیق مطالب و درج مثال های زیاد برای درک بهتر، تمرینات زیادی نیز درج شده است. دانش اموزان با دقت و تمرکز بالا هنگام یادگیری و تمرین مستمر می توانند نمرات دلخواه خود را در زبان انگلیسی کسب کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی