×

تماس با ما

آموزش درس چهارم زبان انگلیسی دهم

 • آموزش مهارت‌های نوشتاری در درس چهارم

  آموزش زبان انگلیسی در درس چهارم زبان انگلیسی دهم نیز مانند درس‌های یک و دو و سه ابتدا عنوان درس معرفی شده است. عنوان این درس مسافرت در جهان است. در اولین صفحه علاوه بر عنوان، آیه‌ای از سوره عنکبوت نیز به زبان انگلیسی نوشته شده است. ابتدا لغات جدید و نام کشورها در صفحات اول درس ذکر می شود. برای یادگیری بهتر این درس دانش آموزان حتما باید روی لغات سه درس قبلی تسلط کافی داشته باشند.

  در بخش مکالمه نیز لغات مربوط به مسافرت و گردشگری جهان در جملات نمایش داده می شوند. دانش اموز با مطالعه بخش مکالمه می تواند لغات را بهتر یاد بگیرد. همچنین مطالعه مکالمه دروس باعث تقویت صحبت کردن دانش اموزان به زبان انگلیسی نیز می شود. پایان این دو بخش سوالات ساده ای از متن مکالمه برای تمرین دانش اموزان درج شده است. پاسخ به این سوالات بسیار آسان بوده و دانش اموز با دقت کافی هنگام مطالعه متن مکالمه می تواند به آن ها پاسخ دهد.

  در بخش لغات حدود ۴ یا ۵ کلمه به صورت تخصصی آموزش داده می شوند. معنی این کلمات به صورت جمله های انگلیسی در اختیار دانش اموزان قرار می گیرد. این امر موجب تقویت مهارت ترجمه در دانش اموزان نیز می شود. در بخش گرامر درس چهارم انگلیسی دهم افعال مودال مورد بررسی قرار می گیرند و نحوه جمله بندی با آن ها به دانش اموزان آموزش داده می شود. دانش اموزان برای جمله بندی صحیح باید روی درس های اول تا سوم تسلط کامل داشته باشند.

  درس چهارم زبان دهم

  آموزش مهارت گفتاری درس چهارم زبان انگلیسی دهم

  در دروس کتاب زبان انگلیسی دهم علاوه بر آموزش مهارت‌ های نوشتاری، به مهارت های گفتاری نیز توجه ویژه ای می شود. در بخش Reading  درس چهارم زبان انگلیسی دهم فایل های صوتی برای دانش اموزان گذاشته می شود تا بتوانند مهارت شنیداری و گفتاری خود را تقویت کنند. در پایان این بخش برای درک بهتر دانش اموزان سه الی چهار تمرین در اختیار دانش اموزان قرار می گیرد.

  یکی دیگر از بخش های درس چهارم زبان انگلیسی دهم که Pronunciation  نام دارد نیز به تقویت مهارت گفتاری می پردازد. در این بخش شیوه مطالعه جملات خبری و سوالی آموزش داده می شود. همچنین یکی از بهترین روش های تسلط کامل روی مهارت خوانداری متن، استفاده از فایل های صوتی و یا دوره های آموزشی است. در این صورت همزمان روی املای صحیح کلمات نیز کار می شود و دانش اموز می تواند در چند بعد مختلف زبان انگلیسی خود را تقویت کند.

  هنگام آموزش های حضوری معلم باید بحث های مربوط به درس را در کلاس شروع کند. در این بحث ها دانش اموزان نیز باید شرکت کرده و با زبان انگلیسی صحبت کنند. دروس کتاب انگلیسی دهم اکثرا به یکدیگر مرتبط هستند. در نتیجه دانش اموزان با یادگیری درس اول تا سوم می توانند به راحتی هنگام یادگیری درس چهارم صحبت کنند. به همین علت باید هر بخش هر درس کاملا اصولی تمرین شده تا در نهایت زبان انگلیسی برای دانش اموزان به درسی جذاب تبدیل شود.

  استارت زبان

  بهترین دوره آموزشی دروس کتاب انگلیسی دهم

  دانش اموزان برای یادگیری بهتر و تمرین بیشتر هر درس از دروس کتاب انگلیسی دهم باید از منابع آموزشی مطمئن استفاده کنند. در دوره های آموزشی باید ابتدا مطالب اموزش داده شده در دروس قبلی مرور شوند. پس از تثبیت اطلاعات قبلی، دروس جدید باید طبق اصولی ترین روش ها تدریس شوند. در طی اموزش زبان انگلیسی دانش اموزان باید در بحث ها شرکت کنند تا بتوانند به این درس علاقه مند شوند.

  همچنین در دوره های آموزشی علاوه بر ارائه جزوه باید تمرینات استانداردی برای تمرین بیشتر دانش اموزان ارائه شود. بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی امکان اموزش آنلاین و غیرحضوری را برای دانش اموزان پایه دهم فراهم کرده است. در این سایت بخش های نوشتاری و گفتاری درس چهارم با بهترین روش ها تدریس می شوند.

  همچنین آموزش در این سایت ها باعث صرفه جویی در وقت می شود. در این صورت دانش اموزان مجبور به طی کردن مسافت های طولانی برای شرکت در کلاس درس نیستند. همچنین ویدیوهای آموزشی در پنل های مخصوص بارگذاری می شوند تا دانش اموزان بتوانند چندین بار هر آموزش را به صورت افلاین مشاهده کنند. هزینه دوره های آنلاین داخل سایت بسیار ارزان تر از دوره های حضوری است. تمامی این موارد منجر شد تا طی سال های گذشته استقبال زیادی از دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی بشود. همراه این دوره ها پشتیبانی نیز انجام می شود تا دانش اموزان در صورت وجود مشکل اقدام به رفع اشکال نمایند

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی