نحوه یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم!?

 • نحوه یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم

  آیا به دنبال نحوه یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم هستید اما زمان زیادی ندارید؟ آیا به دنبال یادگیری عالی انگلیسی بدون شرکت در کلاس های رسمی خسته کننده هستید؟ اگر چنین است، ما چند خبر خوب برای شما داریم. در واقع شما می توانید معلم زبان انگلیسی خود شوید! بله درست است. دیگر نیازی به معلم برای یادگیری زبان انگلیسی نیست، شما نیازی به انجام تمرینات گرامر خسته کننده ندارید. راه های موثری وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بدون کمک معلمان، زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید.

  زبان انگلیسی را بدون معلم یاد بگیرید

  چند نکته برای یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم اگر می‌خواهید از شر روش‌های سنتی آموزش زبان انگلیسی خلاص شوید، در اینجا چند نکته و ابزار وجود دارد که شما را قادر می‌سازد تا زبان انگلیسی را بدون معلم و بسیار آسان یاد بگیرید.

  1- آهسته، عجله نکنید!

  اگر تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم دارید، باید کارها را آهسته پیش ببرید. انتظار نداشته باشید که در یک روز یا شب به زبان انگلیسی مسلط باشید. فقط اهداف واقع بینانه و مقدار مشخصی از زبان انگلیسی را برای یادگیری هر روز تعیین کنید. سی دقیقه شروع خوبی است، اما اگر بتوانید آن زمان را افزایش دهید قطعا بهتر است. یادگیری به تنهایی و بدون معلم به این معنی است که می توانید زمان، مکان و روش را انتخاب کنید. با این حال به راحتی می توان گفت امروز خسته ای و فردا درس می خوانی! مراقب به تعویق انداختن کار باشید، زیرا اگر تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم بگیرید، این بزرگترین مشکلی است که با آن مواجه خواهید شد، پس معطل نکنید.

  بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

  2- مانند کودکان فکر کنید!

  ممکن است کمی احمقانه به نظر برسد، اما استفاده از منابع یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان، بهترین راه برای شروع یادگیری زبان انگلیسی است. کتاب های کودکان، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی منابع ضروری هستند. وقتی بچه‌ها برای اولین بار سعی می‌کنند انگلیسی را یاد بگیرند، مراحل مشابه شما را طی می‌کنند. همه چیز با واژگان و صداهای اولیه ساده شروع می شود. استفاده از کتاب ها و فیلم های کودک و نوجوان در کنار کتاب های درسی بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت.

  3- به همه چیز و همه کس گوش دهید!

  یکی از بزرگترین فرصت هایی که این روزها ما را احاطه کرده است این است که زبان انگلیسی در همه جا وجود دارد. هنگامی که کودکان برای اولین بار زبان مادری خود را یاد می گیرند، این کار را از طریق خواندن و نوشتن انجام نمی دهند، بلکه شروع به برداشتن کلمات از افراد اطراف خود مانند والدین، خواهر و برادر، برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود می کنند. در ابتدا کودکان چند کلمه را می فهمند، اما به مرور زمان واژگان بیشتری جمع آوری می شود، این واژگان به آرامی تبدیل به عبارات می شود، سپس کودک این عبارات را در یک جمله کامل قرار می دهد و به همین ترتیب تا زمانی که کودک بتواند مکالمات ساده را بفهمد و روان صحبت کند.

  از همه طرف خود را به زبان انگلیسی احاطه کنید. رادیو های انگلیسی زبان پخش کنید، به ضبط ها و گفتگوها به زبان انگلیسی بومی گوش دهید، برنامه های تلویزیون انگلیسی را تماشا کنید و حتی از دوره آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که مردم آن انگلیسی صحبت می کنند، می توانید با آنها ترکیب شده و فقط به مکالمات آنها گوش دهید. به زودی برای اولین بار به زبان انگلیسی مکالمه خواهید داشت.

  4- به موسیقی گوش دهید!

  همه عاشق موسیقی هستند. البته افراد در نوع موسیقی مورد علاقه خود متفاوت هستند، برخی ممکن است موسیقی “متال” را دوست داشته باشند در حالی که برخی دیگر “پاپ” را دوست دارند. به جای گوش دادن فقط به موسیقی، می‌توانید از آن برای یادگیری زبان انگلیسی از موسیقی استفاده کنید، زیرا همزمان به جملات و عبارات انگلیسی که توسط افراد به زبان انگلیسی گفته می‌شود گوش می‌دهید و از موسیقی در حال پخش لذت می‌برید.

  5- از اخبار برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید!

  دانستن آنچه در دنیا می گذرد، آگاهی و دانش شما را گسترش می دهد، علاوه بر این به شما فرصت می دهد تا در مورد مسائل مربوط به این اخبار با اعضای خانواده درگیر بحث و گفتگو شوید.

  اکنون می توانید با گوش دادن یا خواندن اخبار به زبان انگلیسی شانس شرکت در مکالمات انگلیسی را افزایش دهید. نه تنها یاد خواهید گرفت که در اطراف شما چه می گذرد، بلکه راه بسیار خوبی برای انتخاب واژگان جدید است.

  اگر توانایی درک کامل اخبار به زبان انگلیسی را ندارید، می توانید ابتدا آن را به زبان فارسی بخوانید یا گوش دهید و سپس به آن گوش داده و به زبان انگلیسی بخوانید. هر چه بیشتر بتوانید اخبار را به زبان انگلیسی درک کنید، شانس بیشتری برای گفتگو با غریبه ها به زبان انگلیسی خواهید داشت.

  6- برای یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم فیلم تماشا کنید!

  اکثر فیلم‌های امروزی از هالیوود می‌آیند و همه فیلم‌های هالیوود به زبان انگلیسی هستند. این بدان معنی است که اگر عاشق تماشای فیلم هستید، فیلم های انگلیسی فرصتی عالی برای یادگیری بیشتر در مورد زبان انگلیسی هستند.

  آموزش زبان انگلیسی با فیلم …

  در ابتدا فیلم هایی را که قبلاً به زبان مادری خود دیده اید تماشا کنید، این به شما کمک می کند تا از داستانی که فیلم درباره آن است آگاه شوید. از دفترچه یادداشت خود استفاده کنید و عبارات مورد علاقه خود را یادداشت کنید و بعداً آنها را به تنهایی در مقابل آینه تمرین کنید.

  7- زبان انگلیسی را از یوتیوب بدون معلم یاد بگیرید!

  یوتیوب هر چیزی را که می توانید تصور کنید در اختیار دارد. سریال های قدیمی، تبلیغات تلویزیونی، نوارهای آموزشی و غیره. هر علاقه ای که دارید، آن را در قسمت جستجوی YouTube تایپ کنید، یکی از کلیپ ها را پخش کنید و لذت ببرید.

  یوتیوب همچنین دارای بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی برای سایر ملیت ها است. بی بی سی کانال مخصوص به خود را برای زبان آموزان انگلیسی دارد.

  8- از فلش کارت ها استفاده کنید!

  فلش کارت ها راه بسیار خوبی برای به خاطر سپردن عباراتی هستند که قبلاً شنیده اید یا می خواهید مرتباً به خاطر بسپارید. عبارات مورد علاقه خود را با ترجمه انگلیسی آنها روی همان کارت بنویسید. بعداً می توانید این کارت ها و عبارات نوشته شده روی آنها را به زبان مادری و سپس انگلیسی مرور کنید. یکی از بهترین راه ها در رابطه با یادگیری زیان انگلیسی بدون معلم، استفاده از همین فلش کارت ها است.

  9- انجمن زبان انگلیسی!

  آیا گروهی از دوستان دارید که تمایل مشابهی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند؟ اگر پاسخ مثبت است، باید از آن نهایت استفاده را ببرید. یک گردهمایی هفتگی چه در خانه یا در کافی شاپ محلی ترتیب دهید و مشخص کنید که زبان مادری شما فقط انگلیسی است. همچنین می توانید هر هفته موضوعی را برای بحث تعریف کنید، مانند مقاله مجله، فیلم یا چیز دیگری.

  10- بدون معلم به انجمن های آموزش زبان انگلیسی بپیوندید

  یکی دیگر از راه‌های خوب برای تمرین انگلیسی نوشتاری و تقویت مهارت‌های ارتباطی، پیوستن به انجمن‌های زبان انگلیسی است. در این انجمن ها همه در مورد مسائل مختلفی که مربوط به خود هستند بحث می کنند. Reddit یکی از بهترین نمونه های این مورد است زیرا طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهد. می توانید به کاربران دیگر پاسخ دهید و سعی کنید مکالمه را شروع کنید، اطلاعات مفیدی را پست کنید که دیگران را وادار به پاسخگویی کند، فراموش نکنید که به افرادی که با موضوع شما تعامل دارند پاسخ دهید.

  یادگیری هر چیزی به روشی دقیق باید زمان زیادی ببرد. انتظار نداشته باشید که در چند ماه اول یا حتی سال های اول به زبان انگلیسی مسلط باشید. اما خوبی این است که هر چه بیشتر زبان را تمرین کنید و از همه جا خود را با زبان انگلیسی احاطه کنید، لذت خواهید برد و سرعت یادگیری این زبان را افزایش خواهید داد، یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم پس از یادگیری نحوه کار غیرممکن نیست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی