×

تماس با ما

انگلیسی را به صورت حرفه ای یادبگیرید

 • انگلیسی را حرفه ای یادبگیرید

  چه یک مدیر عامل، یک دکتر، یک وکیل، یک مهندس یا حتی دانشجویی باشید که هنوز در حال جست وجو در رشته های در دسترس شماست، اهمیت زبان انگلیسی در دنیای امروز را درک می کنید، زبانی که مهارت آن فرصت های زیادی را برای شما باز می کند. یادگیری زبان انگلیسی از ابتدا می تواند برای شما ترسناک باشد، اما با startzaban که تجربه بسیار زیادی در زمینه آموزش زبان انگلیسی دارد، می توانید انگلیسی را حرفه ای یادبگیرید و بسیار آسان تر است. برای مسافرت یا مهاجرت و یا حتی اگر می خواهید برای تفریح ​​یاد بگیرید ما بهترین همراه شما، در سفر برای یادگیری زبان انگلیسی تا حرفه ای شدن خواهیم بود.

  مرحله اول ببینید که در چه سطحی هستید

  قبل از شروع آموزش با استارت زبان، اکیداً به شما توصیه می کنیم که در یک آزمون تعیین سطح شرکت کنید، این آزمون از یک ساعت هم کمتر است، اما به شما این امکان را می دهد که سطح فعلی خود را به طور دقیق بدانید و دقیقاً از همان نقطه شروع به مطالعه کنید. باید از آن شروع کنید، مطالعه در سطحی بسیار بالاتر از سطح شما باعث کاهش درک شما می شود. مطالعه را ترک کنید، بنابراین تعیین سطح اولین و مهمترین قدم در مسیر یادگیری زبان انگلیسی است.

  روی چیزهایی که برای مطالعه نیاز دارید تمرکز کنید

  البته همه افراد زبان انگلیسی را با یک هدف یاد نمی گیرند، بنابراین بهتر است شما روی جنبه هایی که در تحصیلات خود به آن نیاز دارید تمرکز کنید، به عنوان مثال، اگر در حال مطالعه زبان انگلیسی برای سفر به خارج از کشور هستید، باید بر مهارت های مکالمه و دانش مهم ترین اصطلاحات زندگی روزمره و رایج ترین کلمات تمرکز کنید، در حالی که اگر برای قبولی در آزمون هایی مانند آیلتس، تافل یا تائیک درس می خوانید، باید بر درک ساختارهای مختلف زبانی و ساختن آن تمرکز کنید. مطمئن باشید که به قواعد گرامری مسلط هستید و در نهایت اگر در حال مطالعه زبان انگلیسی تجاری هستید، علاوه بر بهبود لهجه خود، باید اصطلاحات تجاری را تمرین کنید و بر مهارت های اولیه مکالمه تسلط داشته باشید.

  برای تسلط بر زبان انگلیسی چقدر زمان نیاز دارید؟

  نمی توان مدت زمانی را که فرد برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارد تا حرفه ای شدن تخمین زد، زیرا زمان به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله سطح فعلی زبان آموز، سطحی که باید به آن برسد و همچنین عامل سرعت یادگیری و زمان در نظر گرفته شده برای مطالعه با این حال، به طور کلی، می توان انتظار داشت که دوره های زمانی زیر به سطوح مختلف مهارت انگلیسی برسد:

  • پس از یک ماه مطالعه: زبان آموز می تواند جملاتی بسازد و بفهمد و مکالمات ساده ای را شروع کند.
  • پس از 3 ماه مطالعه: زبان آموز می تواند جملات پیشرفته بسازد، در مکالمات معمولی زندگی از انگلیسی استفاده کند و ایده هایی با پیچیدگی متوسط ​​را به اشتراک بگذارد.
  • پس از 6 ماه مطالعه: زبان آموز می تواند فعالانه در دیالوگ های پیچیده استفاده کند، مقالات را بخواند و بدون نیاز به زیرنویس بفهمد که در فیلم ها چه گفته می شود.
  • پس از 12 ماه مطالعه: فرض بر این است که فرد به سطح تسلط کامل در زبان رسیده است و می تواند در همان سطح انگلیسی زبان ها با آن ارتباط برقرار کند، به استثنای لهجه ها و استفاده های پیچیده تر از زبان مانند پیچیده چشایی یا باستانی. متون ادبی، متون شاعرانه، یا درک گویش های انگلیسی.

  البته اگر مطالعات خود را تشدید کنید و تعداد ساعات بیشتری را به مطالعه روزانه مثل استفاده از دوره آموزش زبان انگلیسی اختصاص دهید، می توانید روند یادگیری را تسریع کنید، به عنوان مثال، اگر حداقل 3 تا 5 ساعت را به یک ساعت اختصاص دهید، می توانید به جای 12 ماه، در 6 ماه انگلیسی را به صورت حرفه ای یاد بگیرید. یک روز برای مطالعه، و شما می توانید زبان انگلیسی را در یک ماه با مدرک قابل قبولی یاد بگیرید که به شما امکان می دهد، به عنوان مثال کارآمدی روزانه در صورت سفر به خارج از کشور با مطالعه 6 ساعت در روز.

  مرحله بعدی سفر به خارج از کشور…

  در سفر یادگیری زبان انگلیسی به صورت حرفه ای و پس از اینکه به درجه خاصی از مهارت زبان رسیدید، متوجه خواهید شد که باید قدم بعدی را بردارید، در این مورد قدم بعدی سفر به خارج از کشور برای تکمیل تحصیلات خود با معلمانی است که انگلیسی صحبت می کنند.  به عنوان یک زبان مادری، که بهتر است از دوره های آموزش زبان انگلیسی ما استفاده کنید.

  اشتباهات رایج در یادگیری زبان انگلیسی

  بسیاری از افراد در هنگام یادگیری زبان انگلیسی از صفر مرتکب اشتباهاتی می شوند، برخی از این اشتباهات ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسند، اما در واقع تاثیر آن ها در یادگیری بسیار زیاد است. در اینجا رایج ترین این اشتباهات وجود دارد که باید از آنها دوری کنید:

  یادگیری زبان عامیانه: مانند فارسی، بسیاری از زیرگویش های عامیانه انگلیسی وجود دارد، و البته استفاده از زبان عامیانه در هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی اشکالی ندارد، اما وارد کردن کلمات عامیانه در یک نامه رسمی تصمیم عاقلانه ای نخواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که انگلیسی استاندارد را یاد می گیرید، و هنگام یادگیری کلمات عامیانه مطمئن شوید که آنها کلمات عامیانه هستند که در همه موقعیت ها قابل استفاده نیستند.

  شروع یادگیری گرامر: اگرچه در برنامه های درسی ما شروع به یادگیری گرامر می کردیم، اما روش های آموزشی مدرن می گویند که این روش کاملا اشتباه است، گرامر باید در مرحله بسیار پیشرفته یادگیری زبان باشد، با گوش دادن به افرادی که انگلیسی صحبت می کنند شروع کنید. سپس شروع به خواندن چند متن ساده کنید و در مراحل بعدی سعی کنید جملات خود را تولید کنید.اگر به شما گفته شد جمله شما از نظر گرامری صحیح نیست گیج نشوید، همه اینها بعداً قابل اصلاح است.

  بی توجهی به تمرین: تمرین پایه مهارت زبان است، اگر سال ها زبان را به صورت تئوری مطالعه کرده باشید، به سطحی نخواهید رسید که فردی که دائماً این زبان را در زندگی خود تمرین می کند، به آن رسیده است. در واقع می توانید زبان انگلیسی را در زبان انگلیسی یاد بگیرید. یک ماه به سطح بسیار قابل قبولی می رسد اگر در حین یادگیری به تمرین ادامه دهید.

  در ادامه

  تیم ما از شما می خواهد که به این نکات توجه ویژه ای ذاشته باشید و به آن ها عمل کنید، یادگیری زبان انگلیسی به صورت حرفه ای یک رویا نیست، فقط به تلاش و کوشش شما بستگی دارد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی