آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

 • آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن !

  یکی از راه های آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن است. که یکی از بهترین راه ها و کارآمد ترین راه ها در یادگیری زبان انگلیسی به شمار می رود، خصوصا برای کودکان.

  برای آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن اصلاً فرقی نمیکند که در چه سنی هستید و چه شرایطی دارید، این راه برای تمام سنین مفید واقع شده است و همه افراد می توانند از این راه زبان انگلیسی را یاد بگیرند، اما این راه برای کودکان خیلی بهتر و مفید تر است و کودکان با این راه بهتر زبان انگلیسی را یادمیگیرند و حتی استفاده از دوره آموزش زبان انگلیسی هم وجود دارد برای کودکانی که سطح خوبی از زبان انگلیسی را یادگرفته اند.

  زبان انگلیسی را در حین سرگرمی با انیمیشن یاد بگیرید! 10 انیمیشن انگلیسی پیشنهادی!

  آیا انیمیشن دوست دارید؟ در واقع در یادگیری زبان انگلیسی تماشای انیمیشن برای کودکان و بزرگسالان برای شنیدن بسیار توصیه می شود. این بار تیم استارت زبان یک روش سرگرم کننده برای یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از یک انیمیشن رسا و قابل درک برای کودکان و یک انیمیشن پیشنهادی که بسیار مفید است را معرفی کنم.

  چرا آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن برای کودکان مفید است؟

  حتی اگر می شنوید که آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن خوب است، ممکن است برخی افراد با گفتن این جمله که “بزرگسالان بزرگ انیمیشن کودکان هستند…” طرد شوند. با این حال، هیچ ابزاری وجود ندارد که مهارت شنیداری انگلیسی را به اندازه انیمیشن در کودکان افزایش دهد. اول از همه به همین دلیل توضیح می دهم.

  دلیل 1: هیچ کلمه یا عبارت دشوار ظاهر نمی شود

  برای کودکان کوچکی که هنوز در حال یادگیری کلمات هستند، کلمات و عبارات دشوار در انیمیشن تابلو هستند. انیمیشن های کودکانه پر از کلمات ساده و آشنا هستند که حتی کودکان هم می توانند آن ها را بفهمند. هرچه کلمات بیشتری بدانید، درک و شنیدن داستان برای ما که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستیم آسان تر خواهد بود.

  دلیل 2: داستان ساده است و شما گم نخواهید شد

  حتی در همین انیمیشن، انیمیشن بزرگسالان داستان پیچیده ای دارد و دنبال کردن آن به زبان انگلیسی دشوار است. از این حیث، بسیاری از انیمیشن های کودکان به اندازه کافی ساده هستند که برای کودکان قابل درک باشند و دنبال کردن داستان یک داستان چندان دشوار نیست. برای زبان آموزان انگلیسی، درک یک داستان باعث خوشحالی و اعتماد به نفس آنها می شود.

  دلیل 3: انیمیشن به درک و فهم مطلب کمک می کند

  انیمیشن های کودکان در حرکت اغراق آمیز هستند و احساسات را به وضوح بیان می کنند، بنابراین حتی اگر نمی توانید آنها را بشنوید، می توانید داستان را از ویدیو درک کنید. اگر بتوانید با داستان همراه شوید، ادامه آن دردسر نخواهد داشت، بنابراین در ابتدا تکیه بر انیمیشن راه خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی است.

  دلیل 4: مکالمات روزانه و عبارات محاوره ای زیادی وجود دارد

  انیمیشن کودکان شامل عبارات بسیاری است که اغلب در زندگی روزمره استفاده می شود. اول از همه، اگر می خواهید مهارت شنیداری خود را در سطح مکالمه روزانه تقویت کنید، می توانید عبارات مفیدی را از انیمیشن یاد بگیرید.

  آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

  دو نکته مهم هنگام آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

  بنابراین هنگام تماشای انیمیشن برای آموزش زبان انگلیسی باید مراقب چه نکاتی باشیم؟ من می خواهم چند نکته را برای بهبود مهارت های انگلیسی شما به طور موثرتر معرفی کنم.

  1) اتکا به زیرنویس مشکلی ندارد!

  اگرچه این یک انیمیشن کودکانه است، ممکن است ادامه گوش دادن به زبان انگلیسی دشوار باشد. اول از همه لطفا صفحه نمایش زیرنویس را روشن کنید. استفاده خوب از زیرنویس ها سریع ترین راه برای بهبود مهارت های شنیداری شماست!

  <چگونه ادامه دهیم>

  1. ابتدا ببینیم با «زیرنویس انگلیسی + صوت انگلیسی» چقدر می توانید بفهمید. اگر بتوانید 50 درصد را درک کنید، اشکالی ندارد!

  2. اگر فکر می کنید نمی توانید 2.50٪ را بفهمید، به «زیرنویس فارسی + صوت انگلیسی» بروید و داستان را دنبال کنید. اگر داستان را متوجه شدید، دوباره به «زیرنویس انگلیسی + صوت انگلیسی» بروید و عبارات انگلیسی را بررسی کنید.

  3. سه بار بعد از دیدن همان داستان زیرنویس را کاملا خاموش کنید و فقط “صوت انگلیسی” را تماشا کنید. اگر قطعاتی که شنیده می شود به تدریج افزایش یابد موفقیت بزرگی خواهد بود!

  2) سعی کنید سرعت را تغییر دهید

  با وجود اینکه این یک انیمیشن است، سرعت صحبت شخصیت ها به طرز شگفت انگیزی سریع است. در ابتدا، بسیاری از مردم این تصور را دارند که اصلاً نمی توانند آن را بشنوند. بنابراین کاهش سرعت پخش نیز موثر است. بسیاری از دستگاه های پخش اخیر می توانند سرعت را تغییر دهند و همچنین می توانید هنگام تماشای انیمیشن در YouTube سرعت را تغییر دهید. همانطور که به آن عادت کردید، بیایید به تدریج سرعت را افزایش دهیم. اگر روی تنظیمات (آیکون چرخ دنده) در پایین سمت راست کلیک کنید و روی “سرعت” کلیک کنید، می توانید سرعت را به 0.25 تا 2 بار تغییر دهید.

  نحوه انتخاب انیمیشنی که به شما امکان یادگیری زبان انگلیسی را می دهد

  در اینجا چهار نکته برای بررسی انیمیشنی وجود دارد که به شما امکان یادگیری زبان انگلیسی را می دهد. که شما در انتحاب انیمیشن درست به مشکل نخورید. زیرا برخی از انیمیشن ها اصلاً محتوای خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند.

  ① انیمیشنی را انتخاب کنید که صحنه های زیادی از مکالمه روزانه داشته باشد

  اولین نکته ای که در انتخاب انیمیشن انگلیسی باید به آن توجه کرد این است که آیا عبارات زیادی در مکالمه روزانه استفاده می شود یا خیر. توجه داشته باشید که انیمشن های جادویی و فانتزی کلمات و عبارات زیادی دارند که معمولاً از آنها استفاده نمی کنید. همچنین برخی از انیمیشن ها که صحنه های جنگی زیادی دارند، صحنه های مکالمه کمی دارند، بنابراین برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب نیستند.

  اگر می خواهید انگلیسی را یاد بگیرید که بتوانید در زندگی روزمره خود از آن استفاده کنید، توصیه می شود به جای چنین انیمیشنی انیمیشنی را تماشا کنید که از مکالمه روزانه زیاد استفاده می کند زیرا می توانید انگلیسی را عملی یاد بگیرید. بسیاری از آثار دیزنی و گیبلی داستان هایی در دنیای فانتزی هستند، اما آثاری نیز وجود دارند که داستان عمدتاً در مکالمه پیش می رود، بنابراین اگر چنین انیمیشنی را انتخاب کنید، می توانید به طور کامل از آن برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.

  ② بررسی کنید که آیا با سطح انگلیسی شما مطابقت دارد یا خیر

  همچنین بسیار مهم است که انیمیشنی را انتخاب کنید که مناسب سطح انگلیسی شما باشد. اگر در آموزش زبان انگلیسی تازه کار هستید، توصیه می شود ابتدا یک انیمیشن برای کودکان یا انیمیشنی که بر روی عبارات ساده تمرکز دارد را انتخاب کنید. اگر سطح زبان انگلیسی متوسط ​​تا پیشرفته دارید، می‌توانید مهارت‌های انگلیسی خود را با آزمایش آثاری با صحنه‌های مکالمه بیشتر یا آثاری با موضوع کمی دشوار بهبود ببخشید.

  وقتی یک مبتدی انگلیسی به طور ناگهانی یک انیمیشن دشوار را تماشا می کند، ممکن است محتوای داستان را درک نکند و دچار استرس شود و قبل از اینکه تماشای انیمیشن را تمام کند، ناامید شود. بهترین راه برای بهبود زبان انگلیسی، ادامه یادگیری با تماشای انیمیشنی است که با سطح شما مطابقت دارد بدون اینکه بخواهید خود را به سطح دشواری از انیمیشن مجبور کنید.

  ③ انیمیشنی را انتخاب کنید که محتوای آن را بدانید

  اگر برای اولین بار است که انیمیشنی را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب می کنید، پیشنهاد می شود اثری را انتخاب کنید که نسخه ایرانی آن را در گذشته دیده اید یا محتوای آن را بدانید. اگر بتوانید تا حدی داستان را درک کنید، حتی اگر مکان‌هایی وجود داشته باشد که نمی‌توانید دیالوگ شخصیت‌ها را به وضوح بشنوید، می‌توانید به یک تفاوت کلی در جریان داستان دست پیدا کنید. و می توانید بدون احساس استرس زیاد زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

  همچنین اگر انیمیشن را بارها تماشا کرده باشید و با آن آشنایی داشته باشید، می توانید تفاوت های نسخه فارسی و انگلیسی را کشف کنید و از یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.

  ④ داشتن زیرنویس انگلیسی و همچنین صوت انگلیسی توصیه می شود

  اگر می خواهید آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن را شروع کنید، بررسی کنید که زیرنویس انگلیسی و همچنین صوتی انگلیسی داشته باشد.

  انیمیشن بدون زیرنویس انگلیسی برای زبان آموزان غیر بومی انگلیسی مناسب نیست زیرا نمی توان بررسی کرد که آیا انگلیسی شما به آن گوش می دهید درست یا نادرست است. از طرف دیگر، اگر زیرنویس انگلیسی دارید، می‌توانید اشتباهات انگلیسی را که گوش می‌دهید با جزئیات بررسی کنید و همچنین می‌توانید خطوطی را که متوجه نشده‌اید بررسی کنید، بنابراین می‌توانید انتظار بهبود مؤثرتری در مهارت شنیداری داشته باشید.

  هنگام انتخاب یک انیمیشن انگلیسی، حتما بررسی کنید که آیا آن هم زیرنویس انگلیسی و هم صوتی انگلیسی دارد یا خیر.

   12 انیمیشنی که به شما امکان یادگیری زبان انگلیسی را می دهند

  معرفی انیمیشن های محبوب یادگیری زبان انگلیسی در قالب رتبه بندی. این رتبه بندی بر اساس چندین سایت و برحسب امتیاز کاربرانی است که با انیمیشن زبان انگلیسی را یادگرفته اند.

  1- انیمیشن فروزان (Frozen)

  السا، دختر خانواده سلطنتی آلندل، این قدرت مرموز را دارد که هر چیزی را که لمس می کند، منجمد می شود. این داستانی است که باعث می شود به عشق فکر کنید و زمانی عالی است تا بتوانید کلی لغات و جملات مهم انگلیسی را در این انمیشن یاد بگیرید.

   

  2- انیمیشن جرج کنجکاو

  این اولین اقتباس سینمایی از «جرج کنجکاو» است که با کتاب های مصور و انیمیشن شناخته می شود. اثری گرم که رویارویی جورج و عمویش تد را در کلاه زرد به تصویر می کشد. با این انیمیشن شما میتوانید واژگانی ساده اما پرکاربرد را در زبان انگلیسی یادبگیرید.

   

  3- انیمیشن سیمپسون ها

  یک سریال تلویزیونی محبوب که به صورت طنز زندگی روزمره خانواده سیمپسون ها را در شهر خیالی اسپرینگفیلد در ایالات متحده به تصویر می کشد. اگر می‌خواهید به کمدی شلوغ آشفتگی بخندید، حتماً آن را ببینید. در این انیمیشن شما میتوانید جملات بسیار عالی که در زبان روزمره استفاده می شود را یادبگیرید.

  آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

   

   

  4- انیمیشن داستان اسباب بازی ها

  از آنجایی که شخصیت اصلی یک اسباب‌بازی است، نزدیک شدن کودکان به یکدیگر آسان است و می‌توانید اهمیت فکر کردن به دوستانتان را در زمانی که به تدریج دوستی ایجاد می‌کنند احساس کنید. با این انیمیشن شما میتوانید لغات زیادی را به زبان انگلیسی یاد بگیرید و همچنین این انیمیشن لیسنینگ شما را هم تقویت می کند.

  آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

   

  5- انیمیشن من نفرت انگیز

  انیمیشن من نفرت انگیز یکی از برترین انیمیشن های تاریخ است که دارای سه سری می باشد. سبک این انیمیشن کمدی است و برای آموزش زبان انگلیسی و لذت بردن حتما پیشنهاد می شود.

   

  6- انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی

  در این انیمیشن با شخصیت مایلز مورالز بیشتر آشنا می‌شویم که یک نوجوان اهل محله بروکلین شهر نیویورک است. مرد عنکبوتی دوست داشتنی، مرد عنکبوتی که این بار پا به عرصه انیمیشن گذاشته این سوپر هیرو در یک دنیای فانتزی در حالت علمی و تخیلی ایفای نقش می کند که برای تقویت زبان انگلیسی شما در علوم تاثییر دارد.

  بهترین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی- استارت زبان

  7- انیمیشن کارخانه هیولا و دانشگاه هیولا

  کارخانه هیولاها و دانشگاه هیولاها مجموعه انیمشنی کمدی ساخته پیت داکتر است. شاید کمتر کسی باشد که اسم کارخانه هیولا هارو نشنیده باشد. این مجموعه دو قسمتی که توسط دیزنی و پیکسار بصورت مشترک منتشر شده، یجورایی جزو قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین انیمیشن انگلیسی دنیا می باشد که برای یادگیری زبان انگلیسی شدیداً پیشنهاد می شود.

  بهترین انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی

  8- انیمیشن ریو (Rio)

  ریو؛ مجموعه انیمیشنی موزیکال ماجراجویی کمدی به کارگردانی کارلوز سالدانیا است. Rio کیه که از دنیای زیبای پرندگان خوشش نیاد؟ این انیمیشن که دارای دو قسمت است، به زندگی گروهی از پرندگان که در شهر ریو برزیل زندگی می کنند اشاره می کند که دارای داستانی جالب در عین حال اموزنده مخصوصا برای اشنایی با تلفظ های مختلف انگلیسی می باشد.

  زبان انگلیسی را با انیمیشن یاد بگیرید - استارت زبان

  9- انیمیشن رالف خرابکار

  رالف خرابکار، انیمیشنی کمدی خانوادگی به کارگردانی ریچ مور است. دنیایی از کلمات و اصطلاحات کامپیوتری و اینترنتی در قالب انیمیشن که شما را به دنیای جذاب زندگی شخصیت های انیمیشنی می برد.

  آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن - استارت زبان

  10- انیمیشن کوکو (coco)

  کوکو یک انیمیشن در ژانر موزیکال و فانتزی به کارگردانی لی آنکریچ است. با این انیمیشن موزیکال پا به دنیای مردگان می گذارید و با زبان دنیای مردگان اشنا می شید. که جملات آموزشی خوبی در این انیمیشن وجود دارد.

  یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن - استارت زبان

  11- انیمیشن پرندگان خشمگین

  فیلم پرندگان خشمگین، انیمیشنی به کارگردانی توروپ ون اورمان است. یک انیمیشن جالب و خنده دار که از بازی معروف با همین نام ساخته شده است به شدت برای یادگیری کلمات مختلف و عامیانه صحبت کردن پیشنهاد می شود.

  یادگیری زبان انگلیسی با انیمیشن

  12- انیمیشن گیسو کمند

  انیمیشنی ماجراجویی موزیکال، بر گرفته از داستان متل آلمانی راپانزل نوشتهٔ برادران گریم است. راپونزل داستان دختری با موهای جادویی را به نمایش می کشد ایده ای خلاقانه و عاشقانه دارد و برای کسانی که علاقه به یادگیری تلفظ دارند شدیداً پیشنهاد می شود.

  آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی