یادگیری زبان انگلیسی با صدا و تصویر

آموزش زبان انگلیسی با صدا و تصویر - استارت زبان
 • یادگیری زبان انگلیسی با صدا و تصویر به آسانی

  بسیاری از افراد از تجربه آموزش زبان انگلیسی با صدا و تصویر، یعنی از راه دور، با این طرز تفکر که فاقد یادگیری مستقیم یا وجود ارزیابی های فوری و راهی برای تصحیح مستقیم خطاها باشد، می ترسند، اما در واقع برعکس است. شما به startzaban، سایتی برای آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان با صدا و تصویر متکی هستید، بنابراین تضمین می کند که معادل یک درس خصوصی را برای خود دریافت کنید، جایی که وظیفه معلم این است که زبان انگلیسی را در سطح مناسب برای شما توضیح دهد. در صورت لزوم توضیح را تکرار کنید و در هر فعالیتی که انجام می دهید فوراً شما را ارزیابی کنید.

  startzaban همچنین راه دیگری را برای یادگیری سرگرم کننده و موثر با یادگیری زبان انگلیسی با صدا و تصویر بدون معلم فراهم می کند.این کار از طریق فیلم های از پیش ساخته شده انجام می شود که از طریق آن بسیاری از قوانین زبان انگلیسی به صورت صوتی و تصویری از طریق موقعیت های نمایشی توضیح داده می شود. و امثال آن تا اطلاعات به ساده ترین و در عین حال تاثیرگذارترین راه به فراگیران منتقل شود.

  اگر به دنبال سایتی برای آموزش زبان انگلیسی با صدا و تصویر برای مبتدیان و با حداکثر کارایی هستید، می توانید روی آموزشگاه انگلیسی استارت زبان با سابقه ای عالی در زمینه آموزش زبان انگلیسی از طریق سایتی برای آموزش حساب کنید. زبان انگلیسی به صورت رایگان همراه با صدا و تصویر، که تاکنون به آموزش تعداد زیادی از افراد در داخل کشور کمک کرده است.

  مزایای آموزش زبان انگلیسی با صدا و تصویر

  • کمک به دانش آموز برای به خاطر سپردن کلمات و اعمال از نظر تلفظ و گوش دادن، نه فقط نوشتن.
  • در زمان مطالعه، سرگرمی بیشتری به دست بیاورید.
  • روشی تعاملی و خودپسند که ثبات اطلاعات را بیش از روش های سنتی تضمین می کند.
  • بهره‌گیری از ویدئوها در به تصویر کشیدن مدل‌های زندگی که در آن‌ها می‌توان از عبارات و دیالوگ‌ها بیشتر از مدل های سنتی استفاده کرد.
  • سهولت دانلود فیلم ها برای تماشا و تکرار آنها بیش از یک بار در هر زمان مناسب برای دانش آموز.
  • امکان توقف ویدیو به منظور تکرار عبارات پشت گوینده و تکرار آنها به تعداد دفعات زیاد که یکی از مهم ترین امکاناتی است که در یک سایت برای آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان با صدا و تصویر نیاز دارید.
  • برای قبولی در آزمون تافل یا واجد شرایط بودن در آزمون TOEIC با وب سایت startzaban از طریق برنامه هایی که به طور خاص برای این اهداف طراحی شده اند، می توانید زبان انگلیسی را با صدا و تصویر یاد بگیرید.
  • برنامه‌های صوتی و تصویری انگلیسی نیز به کسانی که می‌خواهند این زبان را به طور فشرده یاد بگیرند برای آماده شدن برای سفر آینده کمک می‌کنند، بنابراین ویدیوهایی که در مورد اصطلاحات و عباراتی که در طول سفر استفاده می‌شوند، کمک زیادی به آنها می‌کند.

  استارت زبان سایتی برای آموزش زبان انگلیسی با صدا و تصویر برای مبتدیان

  در startzaban، ما تعدادی از مواد تشکیل دهنده را ارائه می دهیم که آن را به بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی تبدیل می کند، نه تنها برای اینکه تنوع برنامه های آموزش زبان در آن با 4 سطح مهارت زبان انگلیسی مطابق با سیستم مشترک خارجی سازگار باشد. اما به دلیل اینکه توضیح به قسمت هایی بستگی دارد، فیلم ضبط شده، توضیح گرامر و همچنین حفظ کلمات و اصطلاحات جدید را ساده می کند.

  به عنوان مثال، اگر می خواهید واژگان جدیدی را از زبان انگلیسی یاد بگیرید، صحنه ای آنالوگ را مشاهده خواهید کرد که تصویری از زندگی واقعی را منعکس می کند، که در آن کلمات جدیدی را یاد می گیرید که با پیشرفت ویدیو به تدریج در کنار ویدیو ظاهر می شوند و شما می تواند ویژگی (زیرنویس) را فعال کند که به شما امکان می دهد هر چیزی را که بازیگر می گوید رونویسی کنید تا بتوانید هر کلمه ای را در ویدیو یاد بگیرید و به این ترتیب توانسته اید انگلیسی را با صدا و تصویر یاد بگیرید.

  در طول ویدیوهای آموزش گرامر، که برخی آن را سخت‌ترین کار در زبان انگلیسی می‌دانند، همزمان یک کلیپ ویدیویی کوتاه و ساده را تماشا می‌کنید که در آن بر روی یک قانون زبان تمرکز می‌کنید و سپس با قاعده گرامر با جزئیات بیشتری آشنا شوید و چند مثال و جملات بیاورید نه تنها در کنار خواندن آن می توانید با صدای بلند به آن گوش دهید، بلکه پس از درک درس در معرض چندین فعالیت قرار می گیرید که درک شما را از آن قانون تثبیت می کند.

  و فراموش نکنید که یکی از مزایای startzaban به عنوان یک سایت برای آموزش رایگان انگلیسی با صدا و تصویر این است که شما تلفظ صحیح و سالم را از زبان معلمان واجد شرایط و سخنرانان بومی می شنوید که تضمین کننده یادگیری یک زبان انگلیسی سالم است.

  چگونه startzaban به شما کمک می کند تا زبان انگلیسی را با صدا و تصویر و بدون معلم یاد بگیرید؟

  ما در استارت زبان به روشی موثر و جالب در آموزش گرامر زبان انگلیسی تکیه می کنیم که شما شروع به یادگیری اصطلاحات زبان از طریق کلیپ های تصویری و صوتی می کنید، سپس یک درس گرامر برای شما می آید و این درس به دروس دیگر در همان برنامه آموزشی لینک می شود. مربوط به سطحی است که برای خود انتخاب کرده‌اید، بنابراین متوجه می‌شوید که همان عباراتی را که در درس‌ها شنیده‌اید و یاد گرفته‌اید، به صورت یکپارچه یاد می‌گیرید و استفاده می‌کنید تا بهترین بهره را برای شما داشته باشد.

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  سیستم یادگیری انفرادی در وب سایت startzaban شامل چند سطح آموزشی است و هر سطح شامل درس ها و فعالیت های مختلف از جمله موارد مربوط به یادگیری و به خاطر سپردن لغات جدید است و فعالیت هایی برای بهبود مهارت گوش دادن به زبان و فعالیت های دیگری وجود دارد که تشویق می کند. شما برای تصحیح تلفظی که در آن از میکروفون برای خواندن عبارات استفاده می کنید هر چند وقت یکبار عبارات را می خوانید تا سیستم الکترونیکی آنها را برای شما تصحیح کند که یکی از مهم ترین خدماتی است که ما در آموزش زبان انگلیسی با صدا و تصویر بدون استاد و شما ارائه می دهیم. آن را در بسیاری از سایت های آموزش زبان دیگر پیدا نمی کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی