×

تماس با ما

آموزش درس دوم زبان انگلیسی دهم

درس دوم زبان انگلیسی دهم
 • محتوای درس دوم زبان انگلیسی دهم

  آموزش زبان انگلیسی کتاب زبان دهم شامل ۴ درس بوده که هر درس بخش‌ های مختلفی را دارا می باشد. اولین صفحه هر درس شامل تصاویر و جملات مختصری پیرامون موضوع درس است. درس دوم زبان انگلیسی دهم با عنوان شگفتی های خلقت شروع می شود. سپس در صفحات بعدی که مربوط به Get ready  است آشنایی های اولیه با موضوع و عنوان درس توسط تصاویر و عبارات ابتدایی انجام می شود.

  در بخش مکالمه درس دوم زبان انگلیسی دهم به آموزش لغات جدید درباره سیارات پرداخته شده و سپس نام سیارات به ترتیب معرفی می شود. بلافاصله پس از بخش مکالمه، لغات به صورت تخصصی تر و همراه با مثال و داخل جمله قابل یادگیری هستند. دانش اموز در اولین قدم باید روی لغات جدید و مطالعه روان متن Conversation  تسلط پیدا کند.

  بخش های Reading و Listening از مهم ترین قسمت های کتاب درسی هستند. در این بخش روی نگارش صحیح لغات و تلفظ روان آن ها به صورت همزمان کار می شود. دانش آموزان برای یادگیری این بخش ها باید به صورت گروهی تمرین کرده و فایل های صوتی را با دقت گوش کنند. یکی از پایه های زبان انگلیسی، قواعد این زبان است که هم روی نوشتن متن های انگلیسی و هم روی صحبت کردن به این زبان تاثیر دارد.

  استارت زبان

  قواعد درس دوم زبان انگلیسی دهم

  یکی از مهم ترین مبحث های مربوط به قواعد گفتاری و نوشتاری زبان انگلیسی، در درس دوم زبان انگلیسی دهم مطرح شده است. این مبحث شامل استفاده صحیح از صفات و شکل های مختلف هر صفت است. جایگاه صفت در جمله و استفاده از صفت های مقایسه ای و برترین از جمله مواردی است که به شکل اصولی در این درس آموزش داده می شود. همچنین هنگام آموزش این بخش، در صفحه اول چند پاراگراف برای استفاده صحیح از صفات به عنوان نمونه درج شده است.

  در بخش مربوط به آموزش گرامر در کتاب زبان انگلیسی دهم بخش های جزئی مربوط به تمرین برای دانش اموز وجود دارد. تمرین های کتاب درسی برای تسلط و یادگیری کافی نیستند و برای تثبیت مطالب دانش اموز باید از کتاب کار استفاده کند. در کتاب کار تمرینات مشخصی متناسب با سطح کتاب درسی برای دانش اموز وجود دارد و حل آن ها فرد را به چالش نمی کشد.

  برای تسلط بیشتر روی درس بهتر است دانش اموزان از بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند. در این دوره بخش های مختلف درس دوم زبان انگلیسی دهم با اصولی ترین روش ها آموزش داده می شوند. سپس تمارین زیادی با سطح سوالات ساده تا پیشرفته برای تسلط بیشتر دانش اموزان در اختیار آن ها قرار می گیرند. همچنین امکان پشتیبانی و رفع اشکال پس از تدریس در بسیاری از دوره ها وجود دارد که موجب پیشرفت حداکثری دانش اموزان در این درس می شود.

  درس دوم زبان انگلیسی دهم

  ویژگی های دوره آموزشی اصولی

  هنگام استفاده از دوره آموزش زبان انگلیسی باید دقت و حساسیت زیادی داشته باشیم. بهترین دوره آموزشی زبان انگلیسی باید بتواند ابعاد مختلف این درس را پوشش دهد. این یعنی هم بتواند روی مهارت های گفتاری دانش آموز کار کند و هم شکل صحیح نگارش کلمات و قواعد انگلیسی را آموزش دهد. در دوره های آموزشی باید با شیوه های جدید به آموزش زبان انگلیسی پرداخته شود.

  درس دوم زبان انگلیسی دهم دارای مفاهیم پایه ای است که تسلط روی آن ها برای یادگیری قواعد دروس بعدی ضرورت دارد. به طور مثال لغات این درس تا حد زیادی به لغات درس اول انگلیسی دهم که درباره طبیعت است، ارتباط دارد. بخش قواعد این درس نیز برای جمله سازی هنگام مکالمه ضروری است و در صورت عدم یادگیری این بخش ممکن است در بخش جمله سازی نتوانیم مهارت کسب کنیم.

  در صورت استفاده از دوره های آموزشی آنلاین از طریق وب‌سایت های آموزشی می توانیم کلیپ آموزش هر بخش را بارها مشاهده کنیم. همچنین جزوه ها و درسنامه های کاملی همراه با دوره های آموزشی ارائه می شود تا دانش آموزان با استفاده از آن ها، از هر منبع آموزشی بی نیاز باشند. بسیاری از دوره های آموزش زبان انگلیسی به صورت حضوری نیز برگزار می شوند.

  دانش آموزان با توجه به شرایط خود می توانند هر مدل دوره را انتخاب کنند. افرادی که به تدریس این زبان مشغول هستند باید بتوانند در دوره های خود مطالب قبلی را مرور کرده و همزمان مطالب جدید را آموزش دهند.

  هر بخش کتاب باید به ترتیب و با روش مشخصی آموزش داده شوند تا مطالب به بهترین شکل در ذهن ثبت شوند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی