آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی
 • آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

  ” انگلیسی سخت است…” “من در گوش دادن خوب نیستم” “آیا راه سرگرم کننده ای برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد؟” آموزش زبان انگلیسی با موسیقی برای چنین افرادی توصیه می شود. آهنگ های زیادی وجود دارد که حتی افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی به آن ها گوش دهند و مهمتر از همه، شما می توانید از یادگیری لذت ببرید.

  برای یادگیری بهتر آموزش زبان انگلیسی با موسیقی در این مقاله چند آهنگ پیشنهادی برای افرادی که انگلیسی بلد نیستند را معرفی می کنم!

  علاوه بر جنبه بازی و سرگرم کننده گوش دادن به آهنگ هایی که دوست داریم، آموزش زبان انگلیسی با موسیقی حواس ما را تحریک می کند. برای یادگیری یک زبان، هیچ چیز مؤثرتر از جذاب کردن تمام حواس: شنوایی، بینایی و گفتار ما نیست. مطالعه اخیر منتشر شده در واشنگتن پست تأیید می کند که یادگیری آسان زبان انگلیسی به لطف موسیقی یک واقعیت است. آهنگ های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، این شما هستید که باید آهنگ هایی را انتخاب کنید که هم باعث ارتعاش و هم پیشرفت شما شوند!

  ما برنامه‌های آموزشی متناسب با نیازها و اهداف شما را تنظیم می‌کنیم. آهنگ ها نیز کمک های بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی هستند.

  چرا انگلیسی را با آهنگ و موسیقی یاد بگیریم؟

  راز این که آهنگ ها ابزار یادگیری زبان انگلیسی هستند چیست؟ آیا این روش کار می کند؟؟

  شواهد علمی قابل توجهی وجود دارد که نشان می‌دهد چگونه موسیقی می‌تواند به زبان‌آموزان در یادگیری زبان دوم کمک کند تا گرامر و دستور زبان را به خوبی یادبگیرند و املا را بهبود بخشند. زبان روزمره و گفتار محاوره ای را خواهید شنید. موسیقی انگلیسی اغلب حاوی واژگان و عبارات مفید زیادی است. از آنجایی که مخاطبان موسیقی انگلیسی، بومی هستند، آهنگ ها و موسیقی شامل هر دو زبان مدرن و محاوره است. در ادامه تیم استارت زبان دلایل اینکه چرا باید زبان انگلیسی را با موسیقی یادبگیرید را به صورت کامل و دقیق برای شما گفته است. پس در ادامه همراه ما باشید، تا آموزش زبان انگلیسی با موسیقی و آهنگ برای شما لذت بخش تر و کارآمد تر باشد.

  آموزش زبان انگلیسی با موسیقی - استارت زبان

  7 دلیل که موسیقی و آهنگ ها برای آموزش زبان انگلیسی مناسب هستند

  1. زبان مورد استفاده در آهنگ ها یک زبان عادی است و اگر موسیقی مناسبی را انتخاب کنید در واقع آن موسیقی مفید و قابل استفاده است، برای یادگیری زبان انگلیسی.

  2. صدا و لحجه زبان انگلیسی را یاد خواهید گرفت. گوش دادن به موسیقی و آهنگ ها به شما این امکان را می دهد که بر تلفظ و درک خود از ریتم، لحن و ضرب آهنگ زبان انگلیسی تمرکز کنید.

  3. زبان انگلیسی در ذهن شما گیر می کند. با آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، بسیاری از کلمات و الگوهای صوتی درون موسیقی تکرار می‌شوند و این باعث می‌شود که آنها راحت‌تر در ذهن شما بمانند.

  4. موسیقی توانایی عجیبی دارد که در سر ما گیر می کند. موسیقی ها و آهنگ ها اغلب در افکار ما نفوذ می کنند و بارها و بارها در ذهن ما پخش می شوند. همه اینها به شما کمک می کند تا زبان انگلیسی را با موسیقی ها یاد بگیرید زیرا می توانید لغات و عبارات را به راحتی حفظ کنید. در واقع، پس از مدت کوتاهی متوجه خواهید شد که فراموش کردن آنها غیرممکن است.

  5. آهنگ ها احساسی هستند. رابطه ما با موسیقی عمیق، قدرتمند و بسیار ارزشمند است. این کلیدی است که احساسات ما را باز می کند، بر خلق و خوی ما تأثیر می گذارد و رفاه ذهنی و جسمی ما را افزایش می دهد. وقتی چیزی احساسی است، به خاطر سپردن آن نیز آسان است.

  6. با موسیقی فرهنگ انگلیسی را یاد بگیرید. وقتی انگلیسی را با آهنگ یاد می گیرید، چیزی فراتر از مهارت های زبانی به دست می آورید. موسیقی به شما بینشی در مورد فرهنگ های انگلیسی زبان و نحوه تفکر و احساس افراد انگلیسی زبان می دهد. آشنایی با آهنگ ها و هنرمندان معروف به شما امکان می دهد با دوستان انگلیسی زبان خود در مورد آن ها صحبت کنید.

  7. گوش دادن به موسیقی معمولا آسان است. یکی از دلایلی که افراد برای یادگیری زبان مشکل پیدا می کنند این است که یک دقیقه اضافی در روز برای اختصاص دادن به مطالعه خود ندارند. اما وقتی انگلیسی را از طریق آهنگ یاد می گیرید، نیازی به اختصاص زمان زیادی ندارید زیرا می توانید هر جا که می روید موسیقی را با خود ببرید.

  نحوه یادگیری زبان انگلیسی از طریق آهنگ و موسیقی: 8 نکته عالی

  قبل از شروع آموزش زبان انگلیسی با موسیقی، باید آهنگ هایی را انتخاب کنید که از آنها بتوانید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. نحوه انتخاب آهنگ ها مهم است زیرا ممکن است با مشکلات احتمالی زیادی روبرو شوید. به عنوان مثال، یادگیری یک زبان جدید با آهنگ هایی مانند:

  • آهنگ‌های غیرمعمول و سبک جایگزین (نه اینکه ما مخالف هنرمندان خاص هستیم، اما اگر هدف تا حدی ارتباط با انگلیسی‌زبان‌ها باشد، احتمالاً یادگیری زبان‌ها از آهنگ‌هایی که به شما زبان مشترکی می‌دهند مفیدتر است) ،
  • آهنگ های بسیار سریع (درک و یادگیری سخت)
  • آهنگ هایی که شعرشان به راحتی در دسترس نیست.

  در اینجا هشت پیشنهاد تیم استارت زبان برای انتخاب موسیقی مناسب در حین یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد:

  1_ برای یافتن آهنگ ها به آدرس صحیح بروید

  می‌توانید در سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدیو مانند YouTube و Vimeo جستجو کنید. این سایت ها دارای آرشیو بزرگی از موزیک ویدیوها هستند و برخی از ویدیوها دارای متن انگلیسی به عنوان زیرنویس هستند.

  Spotify که یک سرویس اشتراک ارائه می دهد، یک انتخاب عالی برای آموزش زبان است. زیرا آنها مجموعه بزرگی دارند که می توانید در هر جایی به آن گوش دهید. همچنین یک سیستم بسیار مفید برای دیدن موسیقی و آهنگ های محبوب است.

  2_ آهنگ های مناسب را انتخاب کنید

  موسیقی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر از موسیقی لذت نمی برید، یادگیری زبان انگلیسی از روی آهنگ ها فایده ای ندارد. تلاش برای یادگیری با موسیقی که دوست ندارید به معنای انتخاب راهی است که به سرعت خسته کننده خواهد شد. موسیقی ای را پیدا کنید که از زبان مناسب استفاده می کند. زبان مورد استفاده در آهنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید نباید خیلی آسان و دشوار باشد و باید حاوی کلمات و عبارات رایج باشد.

  نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که گاهی خواننده ها کلمات را واضح تلفظ نمی کنند. بنابراین، موسیقی هایی را با خوانندگانی را انتخاب کنید که موسیقی را به خوبی و واضح تلفظ می کنند.

  آهنگ هایی را انتخاب کنید که داستان دارند. زیرا این نوع آهنگ ها درک متن و تجسم داستان را در مقابل چشمانتان برای شما آسان تر می کند. اگر واقعاً مبتدی هستید، ممکن است حتی با آهنگ‌های کودکانه یا آهنگ‌های دیزنی شروع کنید. با موسیقی پاپ شروع کنید، سپس به ژانرهای دیگر گسترش دهید. آهنگ های رایج موسیقی پاپ اغلب در مورد عشق و عاشقانه هستند. این برای شما خوب است زیرا از همان کلمات بارها و بارها استفاده می شود. هنگامی که آماده گسترش به ژانرهای مختلف هستید، می توانید ژانرهای مختلفی را نیز امتحان کنید که به شما امکان می دهد طیف وسیع تری از کلمات را ببینید.

  3_ از “داربست” و پشتیبانی واژگان برای فهم موسیقی استفاده کنید

  اگر بتوانید زبان انگلیسی را فقط با گوش دادن به موسیقی یاد بگیرید عالی خواهد بود. در عمل، ابتدا باید مدتی را صرف فهم اشعار و معانی کنید تا آهنگ ها را بفهمید. معلمان اغلب این را “ساختن داربست” می نامند (داربست ساختاری است که سازه ای را که در حال ساخت است پشتیبانی می کند.)

  همچنین برای این کار می توانید به سایت Music English که مجموعه ای از موزیک ویدیوهای یوتیوب زیرنویس دار است بروید.

  4_ روی اشعار و کلمات کار کنید

  علاوه بر فهم محتوا، تکرار منظم کلمات جدیدی که یاد گرفته اید نیز مهم است. آهنگ را کلمه به کلمه به قطعات تقسیم کنید و سعی کنید هر کلمه را طوری یاد بگیرید که در دایره لغات شما قرار بگیرید. این کار به آموزش زبان انگلیسی با موسیقی کمک خیلی خوبی می کند.

  5_ به همراه موسیقی آواز بخوانید

  مهم نیست که بدترین یا بهترین خواننده دنیا باشی، بنابراین حتی اگر استعداد موسیقی ندارید، نگران نباشید. صرف نظر از مهارت های خود در خوانندگی، باید سعی کنید با بلند کردن صدای موسیقی، با صدای بلند آواز بخوانید. بنابراین، دهان شما شکل مناسب کلمات را به خود می گیرد و مطابق با ریتم آهنگ حرکت می کند.

  آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

  6_ سعی کنید آهنگ هایی که بلد هستید را بخوانید

  بعد از مدتی متوجه می شوید که شروع به حفظ آهنگی که گوش می دهید کرده اید. سپس برای جهش بزرگ بعدی آماده هستید. سعی کنید آهنگ را بدون نگاه کردن به کلمات بخوانید. در این مرحله، شما باید بتوانید ببینید که با استفاده از این کلمات در گفتار روزانه خود کار بهتری انجام می دهید.

  7_ به طور منظم تمرین و تکرار کنید

  لازم نیست قبل از رفتن به آهنگ دیگر، هر آهنگ را به طور کامل یاد بگیرید. در واقع، هنگامی که درک یک آهنگ را راحت کردید، می توانید به آهنگ بعدی بروید. پس از گذشت زمان کافی، می توانید به آهنگی که ابتدا یاد گرفتید بازگردید. این “تکرار فاصله دار” نامیده می شود و ثابت شده است که بسیار سازنده تر از تلاش برای یادگیری کامل در یک زمان است.

  8_ موسیقی جدید را کشف کنید تا بر اساس آموخته های خود بسازید

  این شاید سخت ترین مرحله باشد. هر آهنگ جدیدی که یاد می گیرید باید دارای تعادلی از کلماتی باشد که برای شما کاملاً جدید هستند و کلماتی که تاکنون یاد گرفته اید. اگر این سطح از هم پوشانی بین کلمات به میزان مناسبی باشد، به شما انگیزه می دهد و در نتیجه آنچه را که در گذشته آموخته اید، تقویت می کند به نحوی که بتوانید حداکثر بهره را از آن ببرید.

  و از موسیقی لذت ببرید! موسیقی یک زبان جهانی است که همه ما می توانیم از آن لذت ببریم و با آن ارتباط برقرار کنیم. اگر هر روز به آهنگ های انگلیسی گوش دهید، به زودی شگفت زده خواهید شد که چقدر می توانید در مدت زمان کوتاهی از زبان انگلیسی را یاد بگیرید. وقتی یادگیری زبان انگلیسی را با فعالیت های سرگرم کننده مانند گوش دادن به موسیقی با صدای بلند و آواز خواندن ترکیب می کنید، حتی متوجه نمی شوید که به زبان دوم تسلط دارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی