آموزش زبان انگلیسی در خانه

آموزش زبان انگلیسی در خانه
 • آموزش زبان انگلیسی در خانه به آسانی

  آموزش زبان انگلیسی در خانه امروزه انعطاف پذیرتر از هر زمان دیگری شده است، آموزش زبان انگلیسی در خانه روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بسیاری از مردم این راه حل را انتخاب می کنند زیرا زمان کافی برای رفتن به آموزشگاه زبان ندارند، دور از یک شهر بزرگتر زندگی می کنند یا شغلشان اجازه نمی دهد به طور منظم در کلاس ها شرکت کنند. دیگر لازم نیست برای آموزش زبان انگلیسی به یک مرکز یا موسسه مراجعه کنید و زمان، تلاش و هزینه زیادی را تلف کنید و اغلب نتایج برای برخی راضی کننده نیست. با این حال، آیا امکان یادگیری زبان در خانه وجود دارد و بهترین راه برای انجام آن چیست؟ در این مقاله همراه ما باشید.

  آیا خودتان می توانید در خانه انگلیسی یاد بگیرید؟

  این سوال آسانی نیست. همه چیز بستگی به این دارد که هدف شما چیست، چه چیزی به زبان انگلیسی نیاز دارید و از چه سطحی یادگیری مستقل خود را شروع می کنید. قطعا آموزش زبان انگلیسی در خانه، اگر به اصول اولیه تسلط داشته باشید و به مکالمات اهمیتی ندهید احتمال موفقیت بیشتری دارد. از طرف دیگر، اگر سطح دانش شما از زبان انگلیسی مبتدی است یا هرگز مطالعه نکرده اید، یادگیری به تنهایی، کار واقعاً دشواری است.

  مزایای یادگیری زبان انگلیسی توسط خودتان

  بیایید خوشبینانه با نکات مثبت شروع کنیم. آموزش زبان انگلیسی در خانه بدون نظارت معلم مزایای خود را دارد.

  هزینه ها

  اول از همه، هزینه ها، یعنی صورت حساب دوره و هزینه های مربوط به رفتن به کلاس ها (هزینه سوخت یا بلیط حمل و نقل عمومی و اغلب هزینه پارکینگ) کاهش می یابد. بسته به شهری که در آن زندگی می کنید، یک آموزشگاه زبان خاص و نوع دوره، هزینه های ماهانه می تواند بسیار زیاد باشد.

  راحتی

  یکی دیگر از مزایای آموزش زبان در منزل راحتی است. راحتی یادگیری روی صندلی خود، بدون نیاز به رفتن به آموزشگاه های زبان انگلیسی و صرفه جویی در زمان مرتبط، وسوسه انگیز به نظر می رسد. وقتی می خواهید یاد می گیرید، در انتظار سرویس رفت و برگشت خطر خیس شدن یا یخ زدن را ندارید، از شلوغی و گرمای اتوبوس در مسیر کلاس ها رنج نمی برید، لازم نیست نگران ترافیک باشید.

  آنچه را که می خواهید یاد می گیرید

  اگر در مدرسه انگلیسی خوانده‌اید، ممکن است کتاب‌های درسی خسته‌کننده‌ای را به یاد بیاورید که شما را از یادگیری منصرف می‌کند. اکثر آنها برای آماده کردن شما برای یک امتحان خاص، مانند امتحانات دبیرستان طراحی شده اند. شما باید چیزهای زیادی را یاد می گرفتید که به هیچ وجه برای شما جذاب و مفید نبودند. وقتی مطالعه خانگی را انتخاب می کنید، تصمیم می گیرید دقیقاً چه چیزی را یاد بگیرید – چه محدوده واژگانی، ساختارهای دستوری و غیره.

  آموزش زبان انگلیسی در خانه

  معایب یادگیری زبان انگلیسی در خانه

  متأسفانه، زمانی که به تنهایی در خانه انگلیسی مطالعه می کنید، باید از خطرات این راه حل آگاه باشید. این شکل از یادگیری مستلزم انضباط شخصی زیاد، سازماندهی زمان خوب، انگیزه درونی و برنامه ریزی مناسب است.

  شما صحبت کردن را تمرین نمی کنید

  این بزرگترین نقطه ضعف آموزش زبان در خانه است. برای تمرین مکالمه به یک شریک نیاز دارید. علاوه بر این، برای یادگیری صحیح صحبت کردن، باید بدانید که چه اشتباهاتی مرتکب می شوید و چگونه آنها را اصلاح کنید. صحبت کردن یک مهارت عملی است که فقط از طریق تمرین، یعنی مکالمه با شخص دیگر قابل یادگیری است. وقتی به تنهایی یاد می گیرید، از این فرصت محروم می شوید.

  بدون بازخورد

  یادگیری زبان در واقع تسلط بر چهار مهارت اساسی است. دو منفعل: خواندن و شنیدن، و دو فعال، مربوط به تولید زبان: نوشتن و گفتار. وقتی هر یک از آنها را یاد می گیرید، اشتباه می کنید. این بخشی طبیعی از فرآیند یادگیری است، ضروری و اجتناب ناپذیر. بدون کمک معلم و بازخورد از طرف او، نمی دانید که آیا پیشرفتی دارید یا می توانید اشتباهات را از بین ببرید. بدون دانستن اینکه کار اشتباهی انجام می دهید، نمی توانید آن را اصلاح کنید.

  کسالت و از دست دادن انگیزه

  کلاس های آموزشگاه زبان مزایایی نسبت به یادگیری زبان انگلیسی به تنهایی در خانه دارند. شما با دانش آموزان دیگری ملاقات می کنید که چیز جالبی برای گفتن دارند، می توانید پیشرفت خود را با پیشرفت های آنها مقایسه کنید، درس های گروهی به شما امکان می دهد اشکال جالبی از تمرین ها را انجام دهید – بحث، مذاکره، حدس زدن، بازی ها و غیره. وقتی به تنهایی یاد می گیرید، ممکن است در نهایت باعث خستگی و از دست دادن انگیزه شما شود. سپس بسیج کردن خود برای تلاش و یادگیری سیستماتیک دشوارتر است، بنابراین برای دستیابی به نتایج خوب ضروری است.

  نقش زبان انگلیسی در زندگی ما

  زبان بیشترین نقش را در زندگی روزمره انسان دارد و یادگیری زبان دوم غیر از زبان مادری به یک ضرورت تبدیل شده است، نه به خاطر خودنمایی و اعتبار اجتماعی، تا اینکه در مورد تاثیر یادگیری زبان انگلیسی گفته شد که فردی که به دو زبان مسلط است مثل آدمی با یک زبان نیست.

  از آنجایی که زبان انگلیسی گسترده ترین و سریع ترین زبان در حال رشد و حتی آسان ترین زبان برای یادگیری است و با توجه به اهمیت و نقش برجسته ای که در جنبه های مختلف زندگی دارد، تقریباً در همه زمینه ها مانند: تجارت، صنعت، آموزش و پرورش تبدیل به پیشنیاز شده است. ، جهانگردی، فناوری، حتی سیاست و غیره در زمینه های مختلف و از آنجایی که این زبان است که ترجمه می کند، علوم زیادی در مورد او وجود دارد، مانند پزشکی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر، ادبیات و حتی داستان های کودکان.

  تا اینکه معیار بی سوادی در زمان حاضر در بسیاری از جوامع نه تنها با خواندن و نوشتن سنجیده نمی شود، بلکه با میزان یادگیری زبان انگلیسی سنجیده شده است.

  چرا باید زبان انگلیسی را در خانه یاد بگیریم؟

  بسیاری از مردم در زمانی که یادگیری زبان انگلیسی به یک لذت تبدیل شده است، به دلیل گسترش روش های یادگیری تقریباً در همه جا، از مدارس، موسسات، دانشگاه ها و آکادمی ها از طریق دوره آموزش زبان انگلیسی، برنامه های کاربردی موبایل و حتی در دوره های تخصصی، علاقه زیادی به یادگیری و صحبت کردن به زبان انگلیسی دارند. آموزش از راه دور از طریق اینترنت از هر کجا. حتی به راحتی در خانه شما.

  آموزش زبان انگلیسی در خانه دیگر یک راه تخیلی و غیر ممکن نیست، بلکه به یک واقعیت ملموس و به یک ضرورت تبدیل شده است، در میان این حجم عظیم کار و ساعت هایی که بیرون از خانه تلف می شود و سپس دستاوردی که به شما فرصت یادگیری می دهد. انگلیسی با خیال راحت در خانه است.

  اهمیت آموزش زبان انگلیسی در خانه

  آموزش زبان انگلیسی در منزل در واقع راه خوبی برای همه کسانی است که می خواهند وقت و تلاش خود را در خانه صرف یادگیری زبان انگلیسی و همچنین توسعه آن کنند، اعم از خانه دار، پیر و جوان و هرکسی که به دنبال ارتقای سطح شغلی خود است. و حتی کسانی که به دنبال افزایش پیامدهای زبانی و شناختی مانند دانش آموز و معلم هستند.

  به طور خلاصه …

  هر کس در هر گروه سنی یا محیط اجتماعی یا فرهنگی می تواند زبان انگلیسی را در حالی که در خانه نشسته، روی مبل خود تکیه داده و یک فنجان قهوه یا یک لیوان آب میوه در دست دارد، یاد بگیرد، اما در عین حال باید برنامه زمانی مشخصی برای گذراندن دوره تعیین کند. برخی از کارها را طی مراحل دستور او می گذراند و هر مرحله هدف خاصی دارد که باید آن را به سرانجام برسانید و تا رسیدن به هدف از تعلل و عدم تعهد خودداری کنید.

  آموزش زبان انگلیسی در خانه - استارت زبان

   

  مراحل یادگیری زبان انگلیسی در منزل

  منابع زیادی برای آموزش زبان انگلیسی در خانه وجود دارد، بسیار جالب و متنوع، مخصوصاً برای مبتدیان، به عنوان مثال: ما می توانیم نام همه چیز در خانه را به زبان انگلیسی یاد بگیریم، فیلم ها و برنامه های خارجی را که دوست داریم، اینترنت و … را تماشا کنیم. سایت‌های آموزشی و مطالب صوتی و تصویری، خواندن کتاب‌ها و رمان‌هایی که به زبان انگلیسی نوشته شده‌اند و منابع متعدد برای توسعه همه مهارت‌های زبانی به طور مؤثر مهم است، اما باید در چارچوب مراحل تدریجی و سازمان‌یافته رعایت شوند. در نتیجه عجله نکنید تا بتوانید به یادگیری ادامه دهید. در ادامه تیم استارت زبان مراحل یادگیری زبان انگلیسی در خانه را برای شما معرفی کردیم تا شما را با آنها آشنا کنیم.

  مرحله اول: مرحله کلمات و واژگان

  بگذارید شروع یادگیری، با مرحله کلمات و واژگان ساده و آسانی باشد که چشمان شما دائماً آن را در خانه می بیند، مانند نام مبلمان مانند صندلی، تخت، پنجره، میز و … و یا وسایل برقی مانند اجاق گاز، بخاری، تلویزیون یا یخچال، سپس وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر، تلفن همراه، تبلت و مانند آن. استراتژی این مرحله بر اساس قرار دادن یک برچسب بر روی هر مبلمان، وسایل برقی یا الکترونیکی است که نام آن به زبان انگلیسی نوشته شده است.

  پس از آن به سمت پنجره می رویم و بیرون را نگاه می کنیم و از نزدیک به جزئیات آنچه در حال وقوع است نگاه می کنیم و روی یک تکه کاغذ یا در حافظه خود هر چیزی را که می بینیم مانند جاده ها، اتوبوس ها، اتومبیل ها، چراغ های راهنمایی، بیلبوردها و برخی چیزها ترسیم می کنیم. مکان هایی که عادت داریم دائماً از آنها استفاده کنیم، مانند رستوران ها، مدارس، بیمارستان ها و کلوپ ها، و افراد رهگذر را فراموش نکنیم و سعی کنیم از طریق لباس هایشان شغلشان را شناسایی کنیم، سپس برای همه این دسته ها برچسب می سازیم یا آنها را در آن یادداشت می کنیم. یک یادداشت یا روی تلفن برای بررسی آسان در هر زمان.

  هدف از این مرحله جمع آوری تا حد امکان کلمات ساده و آسانی است که روزانه در زندگی خود از آنها استفاده می کنیم. این کار سبب می شود که پایه خود را در یادگیری زبان انگلیسی تا حدودی قوی کنیم که بتوانیم بهتر زبان انگلیسی را در خانه یادبگیریم.

  مرحله دوم: مرحله گوش دادن و پاسخ دادن

  در این مرحله به تلفظ صحیح تمامی اسامی روی برچسب ها گوش می دهیم و سعی می کنیم روزی چند بار تلفظ صحیح را برای آنها تکرار کنیم، ترجیحاً هنگام تلفظ هر نام نوشته شود.

  توجه داشته باشید که این مرحله چقدر مهم است زیرا آنچه می شنوید همان چیزی است که یاد خواهید گرفت، بنابراین در انتخاب منبع صوتی بسیار دقت کنید زیرا این جزء اصلی شناختی برای شما در یادگیری زبان انگلیسی در خانه خواهد بود.

  مرحله سوم: مرحله فرهنگ لغت

  فرهنگ لغت پس از دانستن نام چیزهایی که روزانه می بینیم و استفاده می کنیم و شناخت شکل و تلفظ صحیح آنها نقش استخراج کلماتِ متضاد مانند : بزرگ، مخالف، کوچک، شهر و روستا، دانشمند و نادان را دارد. ، خورشید و ماه، روز و شب. و …

  هدف از این مرحله تاکید بر دستاوردهای دو مرحله قبل و گسترش مجموع کلمات به روشی آسان و ساده است، همچنین این مرحله به ما کمک می کند تا از طریق کلمات معکوس مرور کنیم و سپس با حفظ و نصب، درک را آسان کنیم.

  مرحله چهارم: مرحله جملات و ساختارها

  در این مرحله به صورت پیشرفته به دنبال محتوای صوتی و تصویری مانند مستندهای ترجمه شده و انگلیسی زبان باشید و آنها را بیش از یک بار به خوبی تماشا کنید و در این مرحله مطمئن شوید که برخی از جملاتی را که بیش از یک بار شنیده و تکرار کرده اید انتخاب کنید.

  هدف از این مرحله برداشتن گامی در جهت مکالمه انگلیسی است، اگرچه از طریق تقلید و شبیه سازی است، اما در دانستن تلفظ صحیح جمله بسیار مفید است.

  مرحله پنجم: مرحله ترجمه کردن

  در این مرحله، محتوای صوتی و تصویری مقاله را به زبان انگلیسی جستجو کنید، اما این بار زیرنویس را رها کرده و تنها به تماشا و صدای کامنت پرداخته و بیش از یک بار این محتوا را تماشا کرده و با تمرکز گوش داده و سپس بیشترین جملاتی را که شما دارید استخراج کرده‌اید. گوش ها درست شده و به خوبی در ذهن شما گیر کرده است حتی اگر معنی آن را متوجه نشدید، آن را با همان اجرای آوازی تکرار کنید و سپس خودتان ترجمه آن را جستجو کنید.

  هدف از این مرحله تربیت حواس برای یادگیری است، زمانی که چشم مشغول تماشا، گوش با شنیدن و ذهن با تحقیق، استنتاج و نتیجه گیری باشد، نتایج مثبت و چشمگیر خواهد بود.

  مزیت دیگر این مرحله این است که آنچه شما به دنبال دانستن و درک آن هستید اغلب فراموش نمی شود و برای مدت طولانی در حافظه شما باقی می ماند که باعث افزایش بازده کلمات، واژگان و ساختارها و در نتیجه افزایش نتیجه زبانی می شود

  مرحله ششم: مرحله تمرین (تغییر ریشه ای)

  در این مرحله تمام حواس خود را برای تمرین زبان انگلیسی رها می کنیم، به مطالب گوش می دهیم، تماشا می کنیم، می خوانیم، می نویسیم و بارها با خودمان صحبت می کنیم، سپس با اعضای خانواده، سپس با دوستان نزدیک، و سپس با مردم در همه جا.

  هدف از این مرحله استفاده عملی از آموخته ها و ثمره تلاش و کوششی است که در یادگیری زبان انگلیسی انجام داده ایم.

  در این مرحله ممکن است تنها با یک خطر روبرو شوید و آن فراموشی است! اما نترسید، طبیعی است با توجه به این حجم عظیم از کلمات، جملات و ساختارهایی که در مدت کوتاهی یاد گرفته اید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در مرحله تمرین ادامه دهید و متوقف نشوید، فقط به این جمله گوش دهید.

  خلاصه موارد بالا

  آموزش زبان انگلیسی در خانه امکان پذیر است! این در دسترس است و غیرممکن نیست، همانطور که برخی آن را به تصویر می کشند، در ابتدا میل به یادگیری، اراده و عزم برای ادامه دادن دارید و علاوه بر این تعهد به جدول زمانی که در آن اهداف خود را در یک دوره زمانی مشخص، تعیین می کنید. علاوه بر داشتن یک منبع دانش قوی که به شما در درک مطالب کمک می کند و با سازماندهی و ترتیبی راه را روشن می کند تا در دام شلوغی یا حواس پرتی و سپس کسالت نیفتید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی