×

تماس با ما

 • آموزش زبان انگلیسی| استارت زبان

  آموزش زبان انگلیسی امروزه باعث شده که تمامی جوامع به آن روی بیاورند وآن را جزو اساسی ترین قسمت های زندگی خود بدانند


  ما اگر نگاهی به اطرف خود بیاندازیم میبینیم که یادگیری همه چیز وابسته به یادگیری زبان انگلیسی است.

  آموزش ریدینگ انگلیسی به صورت جامع و کامل،آموزش ریدینگ درسطح متوسط و پیشرفته با بهترین اساتید در دوره تخصصی ریدینگ 

  استارت زبان

   آموزش گرامر انگلیسی از پایه تا پیشرفته به صورت جامع و کامل با بهترین اساتید در دوره تخصصی گرامر

  استارت زبان

  آموزش مکالمه (Speaking) انگلیسی جامع و کامل از مبتدی تا پیشرفته در سطح عالی با بهترین اساتید در دوره تخصصی مکالمه

  استارت زبان

  آموزش لیسنینگ (Listening) انگلیسی به همراه فایل های صوتی به صورت جامع و کامل بدون پیش نیاز در دوره تخصصی آموزش لیسنینگ

  استارت زبان

  آموزش رایتینگ (Writing) انگلیسی از پایه تا پیشرفته ، جامع و کامل با یادگیری کامل قواعد رایتینگ در دوره تخصصی آموزش رایتینگ

  استارت زبان

  چرا زبان انگلیسی رو یاد بگیریم؟

  آموزش زبان انگلیسی همیشه مورد توجه و استقبال خیلی از آدما هست و محدود به ایران هم نیست، کلی از مردم کشورهای دنیا به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستن انقدر که مهمه، امروزه اگر کسی بلد نباشه انگلیسی صحبت کنه کلی از دنیا و اتفاق های دنیا عقب میوفته و نمیتونه در زندگی خود به پیشرفت برسه ما با یادگیری زبان انگلیسی نه تنها راه ارتباط با دنیا را پیدا می کنیم بلکه می توانیم از یادگیری این زبان کلی موقعیت شغلی ایجاد کنیم و از آن کسب درآمد کنیم وکلی پول در آوریم. طبق آمار به دست آمده در کشور ما حدود 90 درصد مردم بلد نیستن انگلیسی صحبت کنن و زبان انگلیسی رو بفهمن و این امر باعث شده که اون تعداد محدود آدمایی که زبان انگلیسی رو بلدن از این موقعیت استفاده کنند و به کلی شغل و پول برسند و اون آدمایی هم که بلد نیستن به دنبال یادگیری هرچه سریع تر این زبان هستن پس من هم تا دیر نشده این زبان رو یاد میکیرم تا جا نمونم و کلی موقعیت خوب برای خودم خلق کنم.

  آموزش زبان انگلیسی در دنیا همواره با شدت زیادی در حال گسترش هست. و تمامی جوامع می دانند که یادگیری این زبان برای مردم کشورشان چقدر مهم است. 

  آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد

  زبان انگلیسی همانند زبان های دیگر دارای یک ساختمان و ساختار مشخص است. برای اینکه آموزش زبان انگلیسی صحیح و اصولی باشد، اول از همه باید سطح توانایی و دانش افراد سنجیده شود. وقتی که این موضوع مشخص شود خیلی بهتر و راحت تر می توان زبان آموز را به یک انگلیسی زبان تبدیل کرد و فرد بهره گیری بهتری از این موضوع داشته باشد و دانشش را ارتقا دهد. مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی و ساختار و جزییات آن ارتباط مستقیمی با زمانی که مصرف می شود برای آن دارد. هر چقدر سطح دانش بالاتر برود باید منابع آموزشی تغییر کند و به صورت حرفه ای تر به یادگیری بپردازد تا فرد مسیر آموزشی را به خوبی طی کند. زبان انگلیسی سختی های خودش را دارد، اما وقتی که شروع به یادگیری کنیم و علاقه داشته باشیم، این سختی خودش را کمتر نشان می دهد. و یادگیری آسان تر می شود.

  آموزش زبان انگلیسی از پایه

  ما در یادگیری هر زبانی خصوصاً زبان انگلیسی، با دستور زبان، زبان شناسی و ساختار آن زبان مواجه هستیم و آشنایی با این ساختار هم دارای مزیت های خوب و کلیدی است، آشنایی با این موارد و درک و فهم آنها از اصول پایه و اولیه زبان انگلیسی است، درست است که در ابتدا بدون یادگیری این موارد بتوانیم تا یک سطحی بالا برویم اما بدون یادگیری آنها به یک زبان آموز حرفه ای تبدیل نمی شویم و ما با پیشرفته شدن در آموزش زبان انگلیسی لازم است این قواعد و دستور زبان ها را یادبگیریم تا برایمان مشکل ساز نشود.

  آموزش زبان انگلیسی با محوریت مکالمه

  در آموزش زبان انگلیسی اهداف افراد برای یادگیری این زبان متفاوت است، گاهی اوقات افراد قصد دارند به کشوری دیگر مهاجرت کنند یا دائم در حال سفر به کشور های انگلیسی زبان هستند، خب این موضوع باعث می شود که افراد به مکالمه زبان انگلیسی اهمیت بیشتری بدهند. در این صورت آنها ابتدا قواعد و دستور زبان انگلیسی همانند سایر افراد یادمیگیرند و در ادامه مسیر آموزش زبان انگلیسی برای آنها مکالمه محور می شود و به اصطلاح اسپیکینگ خود را تقویت می کنند. یکی از اصلی ترین موضوعات در بحث یادگیری مکالمه انگلیسی این است که بتوانیم مفاهیم شنیده شده را درک کنیم، که بهترین روش برای تقویت آن این است که به موسیقی های انگلیسی گوش دهیم و فیلم های زبان اصلی تماشا کنیم.

  آموزش زبان انگلیسی با محوریت گرامر

  گاهاً بعضی از زبان آموزان قصد تالیف مقالات انگلیسی با موضوعات مختلف را دارند یا انجام هر کاری با محوریت نگارش را داشته باشند. اصلی ترین نیاز آنها درک و فهم گرامر انگلیسی است، آموزش زبان انگلیسی با محوریت گرامر انگلیسی بیشتر به ساختار زبان انگلیسی توجه دارد. چرا که ما می بینیم در برخی از مباحث زبان انگلیسی هر کلمه برای خود معنی و مفهوم جدایی دارد و هر یک دارای معنی مشخص هستند. و برای تقویت گرامر انگلیسی می بایست مهارت های نوشتن (writing) و خواندن (reading) را تقویت کرده تا در یادگیری گرامر انگلیسی به نتیجه درستی برسیم.

  آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان

  آموزش زبان انگلیسی به دلیل پرطرفدار بودن سبب شده است که مخاطبان و متقاضیان در جست و جوی یادگیری آن باشند، از همین رو بسیاری از سایت ها بهترین دوره آموزش زبان انگلیسی را به صورت رایگان و یا برخی با قیمت کمتر منتشر می کنند تا در اختیار کاربر قرار گیرد، این را هم باید بدانید که رایگان بودن دوره های آموزش زبان انگلیسی به این دلیل نیست که بی کیفیت هستند، بعضی ها برای رونق دادن کسب و کار خود دوره ها را رایگان و یا ارزان تر در اختیار قرار می دهند و از راه های مستقیم و غیر مستقیم مانند تبلیغات کسب در آمد می کنند.

  دوره آموزش و یادگیری زبان انگلیسی

  در یادگیری زبان  انگلیسی کلی راه و روش وجود دارد تا زبان آموزان به این زبان مسلط شوند. بسیاری برای اینکه دردسر های کلاس های حضوری زبان انگلیسی را تجربه نکنند، رو به آموزش مجازی آورده اند و بیشتر در گوگل سرچ می کنند و مقالات مربوط به زبان انگلیسی را می خوانند و فیلم ها و پادکست هایی که در خصوص آموزش زبان انگلیسی قرار دارد را می بینند و گوش می دهند.

  اما افرادی هم هستند که این کار ها را انجام نمی دهند و یک دوره آموزش زبان انگلیسی را با قیمت مناسب خریداری می کنند، هم در هزینه صرفه جویی می کنند و هم در وقت. و خیلی بهتر آموزش های زبان انگلیسی را می بینند. تفاوتی که بین آموزش حضوری و دوره های آموزشی است، می توان اشاره کرد به این موضوع که در آموزش حضوری ممکن است حرف های آن مدرسی که به ما آموزش می دهد و نکته هایی که به ما می گوید بعد از مدتی از یاد برود، اما دوره های آموزشی مجازی هر موقع از یاد برود، دوباره آموزش را می بینیم  و نکات را یادداشت می کنیم.

  امروزه مردم بیشتر به آموزش های آنلاین توجه دارند تا آموزش های حضوری در کلاس

  پکیج های آموزشی زبان انگلیسی

  زمانی که ما قصد یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشیم، اول از همه در گوگل سرچ می کنیم و با مطالب مختلفی رو به رو می شویم. این مطالب شامل پکیج های آموزش زبان انگلیسی می شود، که هرکدام دارای ویژگی های مخصوص خودشان هستند. بعضی ها رایکان، بعضی ها پولی، بعضی ها دارای پی دی اف و پادکست های آموزشی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. که عمده آنها فیلم های آموزشی هستند که مدرس به آموزش پرداخته است و درس به درس جاو می رود. و موضوعات و نکات آموزشی را بیان می کند. همانند دوره هایی که در سایت استارت زبان قرار دارد.

  اگر زمانی قصد خرید این پکیج های آموزش زبان انگلیسی را داشتید به نظرات کاربران در زیر آن محصول توجه کنید تا بفهمید آن دوره برای شما مفید است یا نه و سوالات خود را قبل از خرید بپرسید و زمانی که برای شما مناسب بود و مطابق نیاز های شما بود آن دوره را خریداری کنید.

  چهار گام برای یادگیری زبان انگلیسی

  گام اول : گرامر را کنار بگذارید

  اکثر افراد که تمایل به یادگیری زبان انگلیسی دارند و به دنبال آموزش زبان انگلیسی هستند و تمام هدف و علاقه شان را در این راه گذاشته اند نسبت به گرامر وسواس عجیبی دارند و گرامر را یک سد بزرگ برای خود میدانند و عموما از این جمله استفاده می کنند :
  « میخوام انگلیسیم خوب بشه. گرامرم خیلی ضعیفه و موقع صحبت کردنم با دیگران به شدت دچار استرس میشم. اما در خواندن روزنامه ها و فهمیدن صحبت های دیگران هیچ مشکلی ندارم، اما وقتی شروع به صحبت کردن میکنم کلی غلت گرامری دارم برای اینکه بهتر صحبت کنم باید گرامرم رو قوی کنم.»
  هر موقع که این صحبت هارو از دانش جویان زبان میشنوم به شدت کلافه میشم. چرا این افراد نمی خواهند متوجه شوند که تسلط بر گرامر لزوما ارتباطی با روان صحبت کردن ندارد. درباره روان صحبت کردن در بخش اسپیکینگ کامل در موردش توضیح دادیم.
  البته این قاعده شامل افرادی که پایه انگلیسی شان خیلی ضعیف است نمیشود. زیرا کسانی که پایه انگلیسی ضعیفی دارند قطعا باید در نخستین گام، مبانی گرامر و لغت را بیاموزند. این موضوع در مورد کسانی صادق است که از دانش خوبی برخوردارند، اما نمیتوانند روان و با اعتماد به نفس صحبت کنند، این افراد به جای اینکه تا حد امکان از محاوره های انگلیسی لذت ببرند، فکرشان را درگیر کتاب های گرامر و جمله نویسی میکنند. بعضی از شما ممکن است از حرف های من دلخور شوید اما این چیزی هست که طی چندین سال تجربه و آموزش فهمیدم این موضوع را شوخی نگیرید و به این گفته ها اعتماد کنید. و من معتقدم که بعضی اوقات شوک درمانی تنها راه بازکردن دیده افراد به خقیقت است.
  از خواب غفلت بیدار شوید! شما به گرامر انگلیسی نیازی ندارید!
  من نمگیم که گرامر انگلیسی بد است فقط میگم به آن نیازی ندارید در صورتی که شما بخواهید یک زبان شناس حرفه ای شوید باید بتوانید پیچیده ترین قواعد دستور زبان انگلیسی را یاد بگیرید و آن را توضیح دهید در غیر این صورت کافی است بتوانید درست صحبت کنید و این امر بدون دانستن حتی یک دستور زبان کتابی نیز امکان پذیر است، زیرا هنگامی که درست و به طور طبیعی صحبت می کنید، در نتیجه گرامر درست را هم به طور طبیعی رعایت می کنید.
  اگر انگلیسی عمومی شما خوب است باید تمرکز اصلی شما بر صحبت کردن باشد، نه گرامر. شاید شما بتوانید با قوی شدن در گرامر رسمی، در شناخت قواعد دستور زبان و نگارش پیشرفت کنید، اما هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی، دانش گرامری چندان به کارتان نمی آید، زیرا توجه بیش از حد به گرامر هنگام صحبت کردن موجب میشود، صحبت کردن تان با تپق زدن همراه شود و نوعی تردید ئر گفتار شما نشان دهد. 
  اعتقاد به گرامر، از شیوه سنتی آموزش زبان انگلیسی ریشه می گیرد و اغلب افراد به این سمت گرایش دارند و علت این امر آن است که چون این شیوه را در مدرسه یاد گرفته ایم، پس یک یقین درست است اما هر چقدر هم به این امر اصرار داشته باشید، لیکن حقیقت چیز دیگری است، حالا اگر شما پایه انگلیسی ضعیفی دارید باید پایه گرامر خود را قوی کنید که استارت زبان آموزش پایه ای گرامر انگلیسی را برای شما قرار داده است تا شما منظور و مفهوم گرامر را یادبگیرید 
   

  گام دوم : زبان فارسی را حذف کنید !

  به مثال زیر دقت کنید :

  فرض کنید لغت « perspective» (چشم انداز) را با نوشتن آن همراه با معنای فارسی یاد می گیرید. سپس با تکرار های فاصله دار، این لغت را حفظ می کنید. در نتیجه بین « perspective» به معنای چشم انداز رابطه ای قوی ایجاد می کنید که پیوستگی بین یک لغت و معنای آن موجب میشود، که بتوانید به راحتی آن را در مکالمه به کار ببرید؟ خیر! زیرا شما شما نمیتوانید که چگونه کلمه « perspective» را به شکل درست آن به کار ببرید. هیچ راه دیگری ندارید، جز آنکه به فارسی فکر کرده و قبل از صحبت کردن جمله سازی کنید.

  اگر تمام لغت های انگلیسی با معادل فارسی آن هماهنگ باشد، دیگر نمی توانید به انگلیسی فکر کنید.

  امیدوارم متوجه شده باشید که مشکل استفاده از زبان فارسی در یادگیری لغت ها چیست؟ خود من زمانی که لغت های انگلیسی را حفظ می کردم آن ها را با معانی فارسی شان یاد می گرفتم؛ در نتیجه هر گاه میخواستم صحبت کنم تپق میزدم، زیرا زبان فارسی مانع از این میشد که کلمه هارا به انگلیسی ترجمه کنم. دوباره برمیگردیم به مثال خودمان :

  اگر کلمه جدیدی مانند « perspective» را با توضیح انگلیسی آن بیاموزید، در واقع پروسه ترجمه کلمه از انگلیسی به فارسی را حذف کرده اید که این موضوع برای راحت صحبت کردن به آموزش زبان انگلیسی بسیار ضروری است.

  بنابراین، به جای نوشتن معنای فارسی «perspective» این توضیحات را بنویسید :

  a point of view, or a different way of looking at something

  بهترین روش برای یادگیری هر کلمه این است که ببینید هر کلمه چگونه و با چه تر کیباتی استفاده میشود. برای مثال کلمه perspective را در مثال های زیر ببینید :

  To put things in perspective, and, to look at it from my perspective

  با حفظ کردن لغت ها به این شیوه می توانید مانند یک انگلیسی زبان صحبت کنید. و این روش در آموزش زبان انگلیسی بسیار راهبردی و مهم است.

  گام سوم : لغت های جدید داخل در متن را بیاموزید

  آموزش زبان انگلیسی با این روش بسیار اهمیت دارد و قبل از اینکه این مطلب رو آموزش بدم لطفا یک کاغذ و خودکار بردارید و پیش از دنبال کردن این مقاله در یک تست کوچک شرکت کنید. میخواهم نشان دهم که یادگیری لغت ها در متن چقدر اهمیت دارد و با حفظ لغت ها به صورت جداگانه یا حتی بدتر از آن، یادگیری لغات از طریق معنای فارسی آنها تا چه حد وقت خود را هدر میدهید. با انجام آزمون زیر متوجه تفاوت یادگیری لغت ها به صورت انفرادی و یادگیری کلمه ها به صورت یک مجموعه خواهید شد. در این آزموت باید چند صفت دشوار را حفظ کنید حتی اگر معانی برخی کلمه ها یا همه آنها را میدانید، ایرادی ندارد. کلمه هایی که در این آزمون آمده اند چندان در مکالمه های روزمره و مطبوعات کاربرد ندارند. کلمه های زیر را همراه با معانی هر کدام بخوانید و سعی کنید آن ها را همراه با معانی شان به خاطر بسپارید :

     مخرب           .Detrimental- causing damage,  harm or injury 

  غیر قابل دفاع        .  Untenable- being such that defense or maintenance is impossible

   پر مخاطره         .Precarious- dangerously lacking in security or stability

  گستاخ          .Impertinent- rude, lacking good manners

  مغایر – مضر       .Adverse- opposite to one’s interests or welfare; harmful or unfavorable

  تمام این صفات دارای مفهوم منفی بوده و به خاطر سپاری آن ها تا حدی دشوار است. اما با یادگیری آن ها به صورت متن خواهید دید که تا چه میزان به خاطر سپاری آن ها راحت است. سعی ام بر این است که به شما نشان دهم؛ یادگیری لغت های جدید در متن انگلیسی بسیار ساده تر است و به راحتی با روشی ساده و آسان می توانید این کلمه ها را در گفتار و نوشتار خود استفاده کنید برای یادگیری بهتر و دقیق تر مکالمه انگلیسی روی لینک زیر کلیک کنید تا از بهترین آموزش های زبان انگلیسی بهره من شوید

  چرا ما فارسی زبان ها وقتی میخوایم یک کلمه انگلیسی را با شیوه سنتی یادبگیریم، به کار بردن آن کلمه در متن برایمان تا حد زیادی دشوار است؟ و چرا هنگام به کار بردن آن ها صحبت کردنمان با مکث رو به رو میشود و هنگام توصیف مفهوم یک کلمه یا یک رویداد یا یک فرد مدام فکر می کنیم ؟

  جواب این است که وقتی معنای یک لغت جدید انگلیسی را به تنهایی یادمیگیریم، ذهن ما نمیتواند بین آن کلمه و کلمه های دیگری که در ذهن دارید رابطه برقرار کند. چون لغت را در جمله یادنگرفته است.

  و یک نکته مهم که هیچ جا نمیگن ولی ما میگیم اینه که هیچوقت سعی نکنید لغت هارو به زور به ذهن خود بسپارید، زیرا هرگز نمی توانید به راحتی از آنها در حین صحبت کردن استفاده کنید. از این پس سعی کنید هر کلمه جدیدی را که می بینید یا می شنوید همراه با متن یادبگیرید. و با این شیوه و دستورالعملی که الان بهتون میگم دیگه میترکونید : 

  شروع کنید عبارت ها و اصطلاح های معروف انگلیسی را بیاموزید. با استفاده از این روش، الگوهای گفتاری انگلیسی را یادمیگیرید و خواهید دید که چقدر صحبت کردن با این روش نسبت به اینکه بخواهید تک تک کلمه ها را به هم بچسبانید، آسان تر خواهد شد. این نکته خیلی مهم بود و باید شما اینو کامل بفهمید و بهش اهمیت ویژه بدید. 

  خب به آخرین گام در یادگیری زبان انگلیسی میپردازیم تا الان سه شیوه برای یادگیری زبان انگلیسی به شما یاد دادیم که هر کدام دارای نکته های بسیار عالی هست که باید شما حتما آنها را یادبگیرید و آموزش زبان انگلیسی با این چهار گام خیلی به شما کمک میکند.

  گام چهارم : تا جایی که میتوانید انگلیسی صحبت کنید

  تنها دلیل پیدایش زبان ها طی دوران تکامل انسان این بوده که انسانها بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. انتقال دانش با فرمت نوشتاری هدف ثانویه یادگیری زبان است. اما در صدر همه مهارتها «صحبت کردن» قرار دارد. آری، روان صحبت کردن، دیگر مهارت های زبان یعنی خواندن، نوشتن و شنیدن را تقویت میکند. به احتمال تاکنون متوجه شده اید که شیوه های سنتی آموزش زبان انگلیسی نتایج چندان چشمگیری به بار نمی آورد. زیرا تاکید اصلی این روش ها بر مهارت های نوشتن و خواندن (Reading) است و باور کنید اگر بتوانید خوب صحبت کنید، میتوانید خوب بخوانید و خوب بنویسید، درحالیکه عکس این حالت هیچگاه اتفاق نمیافتد. از هر فرصت برای صحبت با انگلیسی زبان ها و صحبت با خودتان استفاده کنید. آری، تعجب کردید با خودتان صحبت کنید! شیوه های آموزش سنتی زبان همراه با مقادیر زیادی تمرین های شنیداری معتقدند که، برای روان شدن در صحبت کردن تنها چیزی که نیازمندید، این است که تا میتوانید به مطالب انگلیسی گوش کنید. همچنین مدعی هستند، بچه ها برای یادگیری زبان ابتدا مهارت گوش کردن را تمرین میکنند. برخالف ادعای بسیاری از مدعیان آموزش زبان این ادعا کامالا نادرست است!

  شاید بپرسید، مگر جز این است که کودکان در یک سال اول فقط گوش میکنند، زیرا قادر به صحبت کردن نیستند؟ کامالا بدیهی است که یادگیری زبان اول در سنین کودکی، تفاوتی فاحش با یادگیری زبان در سنین نوجوانی دارد. من و شما برخالف یک کودک قادر به صحبت کردن هستیم، درحالیکه یک کودک در یک سال اول فقط گوش میکند، زیرا نیاز دارد مهارتهای درک مطلب خود را بسازد، زیرا مغز او نمیتواند مثل مغز یک بزرگسال اطالاعات را پردازش کند.
  وقتی میگوییم باید روی شنیدن مکالمه ها و داستان های انگلیسی تمرکز کنیم مثل این است که بگوییم مغز و دهان ما نمیتواند به طور هماهنگ با همدیگر کار کند، بنابراین باید مانند یک کودک هنگامیکه خود را برای صحبت کردن آماده میسازد، مغزمان را طبقه بندی کنیم

  البته شکی نیست که در یادگیری زبان دوم، تمرین های شنیداری نقش بسیار عمده ای ایفا می کند، اما آنچه در اینجا سعی دارم نشان دهم این است که اگر می خواهید در صحبت کردن و توانایی ارتباط با دیگران پیشرفت کنید باید مدام در گیر تمرین های مربوط به صحبت کردن باشید.

  شما نمیتوانید فقط با خواندن و گوش کردن، صحبت کردن روان را بیاموزید، بلکه باید همانگونه که بدن خود را در باشگاه
  میسازید، دهان خود را نیز برای صحبت کردن تمرین دهید. 

  بدون انجام مکالمه زیاد نباید انتظار داشته باشید که در مهارت صحبت کردن پیشرفت چشمگیری داشته باشید.

  نحوه یادگیری زبان انگلیسی با کمک فیلم

   آموزش زبان انگلیسی با فیلم راهی عالی برای بهبود مهارت‌های شماست و انجام آن با تلویزیون و سرویس‌های پخش آسان‌تر از همیشه است. در تجربه من، دانش آموزانی که به طور منظم در معرض زندگی انگلیسی هستند – به ویژه از طریق فیلم – از آن با اعتماد به نفس بیشتری استفاده می کنند. با این حال، برای برخی، تغییر به نسخه های زبان اصلی فیلم ها یا سریال ها مرحله دشواری است. بنابراین من شما را به راهنمای خود دعوت می کنم در مورد آنچه، چگونه و چرا باید فیلم ها را به زبان انگلیسی تماشا کنید تا به طور موثر مهارت های زبانی خود را توسعه دهید.

  آموزش زبان انگلیسی از طریق انیمیشن

  ما مطمئن هستیم که تقریباً همه ما عاشق تماشای کارتون یا انیمیشن هستیم.

  “حالا این چه ربطی به یادگیری زبان انگلیسی دارد؟”

  اخیرا روش های زیادی در نتیجه یادگیری کلمات انگلیسی پیدا شده است. با این حال، یکی از آنها توجه ما را جلب می کند، یعنی آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن. با تماشای انیمیشن واژگان انگلیسی را بیاموزید.

  جالب است.

  انیمیشن های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. هدف تقریباً تمام این انیمیشن ها رسیدن به حافظه بصری شماست. زیرا تلاش برای یادگیری لغات انگلیسی هم با شنیدن و هم از طریق بصری سرعت یادگیری و ماندگاری شما را دو چندان می کند.

  آموزش زبان انگلیسی از طریق موسیقی

  آموزش زبان انگلیسی با موسیقی یک راه عالی برای استراحت یا ایجاد روحیه خوب است. همچنین یک راه راحت و سرگرم کننده برای یادگیری زبان است. گوش دادن به یک آهنگ به زبان انگلیسی به شما امکان می دهد کلمات و عبارات جدیدی را یاد بگیرید. خواندن آهنگ ها و مشاهده اشعار آنها به شما کمک می کند تا چیزهای زیادی یاد بگیرید.

  موسیقی محبوب برای یادگیری زبان انگلیسی عالی است. متون به راحتی قابل درک و واژگان ساده است. علاوه بر این، این آهنگ ها معمولا از جملات کوتاه تشکیل شده اند.

  گوش دادن به موسیقی انگلیسی در کسب مهارت های درک زبان انگلیسی بسیار مفید است. با این حال، گوش دادن توانایی صحبت کردن را ایجاد نمی کند.

  یادگیری زبان انگلیسی در خانه

  امروزه افراد در هنگام یادگیری زبان انگلیسی با چالش های زیادی رو به رو می شوند. کمبود وقت، دور بودن از شهر، نبود امکانات برای رفتن آموزشگاه های زبان انگلیسی و…

  همگی اینها عواملی هستند که اشتیاق افراد را در یادگیری زبان انگلیسی کمتر می کند. اما یک راه دومی هم وجود دارد، یعنی آموزش زبان انگلیسی در خانه!

  از این طریق می توانید بدون هیچ مشکلی و بدون دردسر زبان انگلیسی را با کمترین هزینه در وقت و زمان یاد بگیرید.

  فکر کردن به زبان انگلیسی و تاثیر آن روی یادگیری این زبان

  یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی که شما را در یادگیری این زبان بسیار کمک میکند فکر کردن به زبان انگلیسی است نه زبان مادری. ما قصد داریم چند استراتژی را به شما ارائه دهیم که می توانید از امروز به کار بگیرید تا مغز خود را آموزش دهید تا به جای زبان مادری خود به راحتی به انگلیسی فکر کند.

  • با فکر کردن به واژگان ساده شروع کنید

  از اوقات فراغت خود در هر جا که هستید استفاده کنید و به نام چیزهای ساده اطراف خود فکر کنید مثلاً وقتی در خانه هستید به چیزهایی که می بینید فکر کنید: کفش، گل، تخت، صندلی، پنجره… یا برخی از کارهایی که معمولاً در روز خود به زبان انگلیسی انجام می دهید، از صبح بیدار شدن و رفتن به سر کار یا مدرسه یا دانشگاه، غذا خوردن و … تا ذهن خود را با فکر کردن به انگلیسی به جای زبان مادری خود فعال کنید. تا این مهارت تبدیل به یک عادت در زندگی روزمره شما شود.

  • از فرهنگ لغت دو زبانه استفاده نکنید

  بسیاری از ما وقتی با یک کلمه جدید روبرو می شویم، ممکن است با استفاده از فرهنگ لغت یا سایت های ترجمه همزمان مستقیماً به فارسی، ساده ترین راه را برای فهمیدن معنی آن انتخاب کنیم و در واقع این فقط یک راه حل موقت است و ممکن است به راحتی آن را فراموش کنیم. اما وقتی عادت کردید که فقط در فرهنگ لغت انگلیسی به دنبال کلمات و واژگان بگردید و جستجو را تکرار کنید تا به معنی دلخواه برسید، در ذهن شما تثبیت می شود و به راحتی می توانید آن را بدون ترجمه به فارسی به خاطر بسپارید. اما اگر نمی توانید معنی را بفهمید، ترجمه به فارسی را آخرین راه حل قرار دهید.

  • معانی کلمات را در جملات یاد بگیرید

  مهم این است که به یادگیری لغات در جملات عادت کنید، نه تک کلمات. ذهن همیشه چیزها را در زمینه و جمله به یاد می آورد. شما می توانید از جملات ساده در مورد چیزهایی که در اطراف خود می بینید یا کارهای روزانه خود استفاده کنید … که از طریق آنها می توانید معنی را درک کنید و در نتیجه ممکن است فکر کردن به زبان انگلیسی را برای شما آسان تر کند و استفاده از زبان مادری خود را کاهش دهد.

  • به طور مداوم به انگلیسی گوش دهید

  مهارت گوش دادن یکی از مهارت‌های اساسی است که مستقیماً به ذهن کمک می‌کند تا به زبان انگلیسی فکر کند، زیرا به ذهن این توانایی را می‌دهد که در حفظ کلمات، دستور زبان و واژگان را تثبیت کند و از آنها را در زمینه‌های مختلف برای حفظ آنها در حافظه استفاده کند. آنها را با گوش دادن از طریق گوش دادن به زبان انگلیسی به جای فارسی دریافت کنید و بنابراین می توانید فهرست زبانی را به صورت خودکار به یاد بیاورید که البته در مهارت صحبت کردن سریعتر منعکس می شود.

  • با خودتان به زبان انگلیسی صحبت کنید

  برخی ممکن است متوجه شوند که تلاش برای صحبت به زبان انگلیسی به تنهایی کمی عجیب است…! اما در واقع، ممکن است راه خوبی برای آزادی بیان به شما باشد و به مغز شما کمک کند تا به طور خود به خود به زبان انگلیسی فکر کند. به عنوان مثال، می توانید از زمانی که از خواب بیدار می شوید تا زمانی که به رختخواب می روید، روز خود و کارهایی را که قرار است انجام دهید را به زبان انگلیسی برنامه ریزی کنید.

  شکی نیست که تمرین این مهارت و انجام منظم آن به آموزش مغز شما برای تفکر انگلیسی کمک می کند. توصیه می کنم زمانی را در روز اختصاص دهید تا همیشه این کار را هر روز انجام دهید.

  • زبان انگلیسی را بخشی از زندگی خود قرار دهید

  استفاده از زبان انگلیسی در فعالیت‌های امروزی‌تان ممکن است تأثیر جادویی داشته باشد و به لطف استفاده مکرر از آن، به شما امکان می‌دهد راحت‌تر و سریع‌تر به انگلیسی فکر کنید، برای مثال سعی کنید زبان تلفن خود را از فارسی به انگلیسی تغییر دهید. از ماه ها و روزهای هفته از زبان انگلیسی استفاده کنید و یادداشت های خود و کارهایی را که قصد انجام آنها را دارید را به زبان انگلیسی یادداشت کنید. جستجوی آنلاین به زبان انگلیسی را امتحان کنید. یا یک روزنامه به زبان انگلیسی بخوانید یا به اخبار انگلیسی گوش دهید و …

  اینها نکاتی بود که به شما کمک می کند به زبان انگلیسی فکر کنید، که باید از زبان مادری شما جدا باشد و بزرگترین چالش یادگیری هر زبانی، اصرار بر یادگیری و تداوم است تا به شما توانایی مثبت اندیشی و با انگیزه ماندن را بدهد!

  آموزش زبان انگلیسی به عنوان مهمترین زبان در ابعاد سیاسی و فرهنگی

  آموزش زبان انگلیسی امروزه آنقدر اهمیت پیدا کرده است که نمی توان برای آن حد و حدود تعیین کرد و انسان وارد هر حوزه ای می شود برای اینکه بتواند خود را در آن حوزه قدرتمند کند باید زبان انگلیسی را یاد بگیرد. یادگیری زبان انگلیسی آنقدر در دنیا اهمیت پیدا کرده که کشورهایی که مردمانش از یادگیری این زبان برخوردار نیستند همیشه جزو کشور هایی بودن که همیشه تحریم میشدن و وضعیت خوبی در دنیای سیاست نداشته اند چون کشوری که نتواند با دنیا ارتباط برقرار کند همیشه دچار فقر زدگی و کلی مشکلات سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و … میشود. از این رو می توان گفت یکی از دلایلی که کشور ما همیشه مورد تحریم کشور های قدرتمند مثل آمریکا بوده اینه که مردمانی نداره که بتوانند انگلیسی صحبت کنند و با دنیا مذاکره کنند. در دنیای سیاست بلد بودن زبان انگلیسی جزو مهمترین امتیاز هایی هست که یک کشور می تواند داشته باشد. این را هم بگم که فقط نباید به زبان انگلیسی بسنده باشیم، آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان فرانسوی و عربی هم باید در دستور کار یک کشور باشد. یک کشور پیشرفته علاوه بر زبان انگلیسی که مهمترین زبان زنده دنیاست باید زبان های دیگه را هم یاد بگیرد تا خود را در عرصه سیاست بهینه کند و بتواند حق خود را از دنیا بگیرد. در جوامع فرهنگی همیشه آن کشوری برنده بوده و فرهنگش بهتر بوده که مردمانش به زبان انگلیسی مسلط بوده اند، وقتی مردم یک کشور بتوانند انگلیسی صحبت کنند هم میتوانند از فرهنگ های کشور های دیگر را یادبگیرند و هم میتوانند فرهنگ خود را به کشور های دیگر نشان دهند و آن را به کشور های دیگر آموزش دهند همیشه فرهنگ و سیاست با زبان انگلیسی رابطه ای متقابل و دوسویه دارد. به دنبال زبان انگلیسی باشید تا بتوانید دنیا را بفهمید.

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵