×

تماس با ما

آموزش درس اول زبان انگلیسی دهم

درس اول زبان انگلیسی دهم
 • معرفی بخش‌های کتاب زبان دهم

  روند آموزش کتاب های درسی به خصوص در دوره متوسطه دوم با استانداردها و حساسیت های بیشتری طی می شود. یکی از مهم ترین و محبوب ترین کتاب های درسی در این دوره، کتاب زبان انگلیسی است. این کتاب از پایه دهم تا دوازدهم به صورت تخصصی و متمرکز به آموزش مفاهیم ضروری زبان انگلیسی می پردازد. هر درس و هر بخش این کتاب شامل عناوین مختلفی است.

  به طور مثال در درس اول زبان انگلیسی دهم ابتدا در بخش Get ready به معرفی کلی موضوع درس پرداخته می شود. پس از این بخش دانش آموز وارد بخش مکالمه و یادگیری لغات جدید می شود. به طور معمول لغات هر درس مرتبط با موضوع مکالمه هستند تا دانش آموزان به درک بهتری از درس دست پیدا کنند. این بخش ها باید با دقت زیادی آموزش داده شوند تا دانش آموز بتواند مفاهیم گرامر و قواعد را به خوبی درک کند.

  درس اول زبان انگلیسی دهم دارای محتواهایی با موضوع طبیعت و راهکار های حفاظت از آن است. در بخش های مربوط به درک مطلب و یا Reading این درس نیز به راه های محافظت از زیستگاه طبیعی حیوانات پرداخته می شود. دانش آموزان در این درس با حیوانات در خطر انقراض آشنا شده و اکثر لغات مربوط به این محتوا را یاد می گیرند. پس از آموزش این بخش ها دانش اموزان برای یادگیری بخش های writing  و قوانین نوشتاری این زبان آماده می شود.

  درس اول زبان انگلیسی دهم

  شیوه آموزش و مطالعه درس اول زبان انگلیسی دهم

  با توجه به اینکه درس اول زبان انگلیسی دهم از بخش های مختلفی تشکیل شده، شیوه آموزش و مطالعه هر بخش نیز متفاوت است. در نتیجه آموزش صحیح می تواند تاثیر زیادی روی یادگیری دقیق دانش اموزان بگذارد. به طور مثال بخش مکالمه و لغت کتاب درسی زبان دهم باید با بخش Reading و Speaking  ترکیب شود. یعنی دانش آموزان علاوه بر یادگیری املای صحیح کلمات، بهتر است با تلفظ صحیح و جمله سازی با آن ها نیز آشنا شوند.

  دوره آموزشی زبان انگلیسی باید شامل مواردی باشد که بتواند تمامی ابعاد این درس را پوشش دهد. دانش آموز پس از یادگیری باید بتواند به خوبی روی املای لغات تسلط داشته باشد و بتواند با یادگیری قواعد به راحتی جمله سازی کرده و صحبت کند. در دوره های آموزشی استاندارد دانش آموزان موظف به نوشتن تحقیقات به زبان انگلیسی راجع به موضوع درس هستند. همچنین آن ها هنگام ارائه تحقیقات خود باید به راحتی راجع به نوشته های خود صحبت کنند.

  تمامی این موارد با کمک تدریس صحیح توسط افراد باتجربه و تمرین و تکرار زیاد به دست می آید. از این رو بهتر است با دقت کامل بهترین دوره آموزشی زبان انگلیسی را انتخاب کنیم. در این صورت با انجام به موقع تکالیف و مکالمه با مربی خود می توانیم به سرعت به قواعد انگلیسی مسلط شده و به صورت روان صحبت کنیم. در صورتی که روش های مطالعه و یادگیری صحیح نباشد ممکن است با صرف وقت و هزینه نتوانیم نتایج دلخواه را دریافت کنیم.

  درس اول زبان دهم

  کتاب کار درس اول زبان انگلیسی دهم

  کلاس دهم اولین پایه دوره دوم متوسطه است از این رو داخل کتاب های این پایه باید تدریس حساس تر باشد. زیرا محتوای دروس کتاب زبان انگلیسی دهم به گونه ای است که هم به تثبیت اطلاعات قبلی می پردازد و هم پیش نیاز آموزش های جدید را فراهم می سازد. همچنین دروس این کتاب به گونه ای به یکدیگر مرتبط هستند و ضروری است تا تمامی آموزش ها از درس اول کاملا برای دانش اموزان جا بیفتند.

  به طور مثال درس دوم زبان انگلیسی دهم با عنوان شگفتی های خلقت پیرامون محیط زیست و طبیعت نیز صحبت می کند. در نتیجه ضروری است تا دانش اموز روی لغات و مفاهیم درس اول به طور کامل تسلط داشته باشد. قواعد این کتاب به طور کلی زمان افعال و نحوه جمله بندی را آموزش می دهد که تا حد زیادی به یکدیگر مرتبط هستند.

  پس از فراگیری بخش های درس اول زبان انگلیسی دهم دانش آموز برای تسلط بیشتر باید به کتاب کار مراجعه کند. در این کتاب برای هر بخش تمرینات مشخصی در نظر گرفته شده است. تکرار لغات و تمرینات مربوط به قواعد و فایل صوتی مربوط به listening  و Speaking  در کتاب کار انجام می شود. دانش آموز باید با دقت کامل و صرف زمان کافی به حل تمرینات بپردازد. در دوره های آموزشی حرفه ای علاوه بر تمرینات کتاب کار، تمرینات استانداردتری به منظور تسلط بیشتر دانش آموز ارائه می شود. به همین دلیل همواره توصیه می شود با دوره های آموزشی پیشرفته اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی