×

تماس با ما

معرفی 12 تا از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی ایران و تهران

آموزشگاه های زبان انگلیسی
 • معرفی 12 تا از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی تهران و ایران

  راه‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، اما من فکر می‌کنم با شرکت در آموزشگاه های زبان انگلیسی و یادگیری از یک معلم عالی، راه بهتری برای بهبود زبان انگلیسی وجود ندارد.

  با این حال، انواع مختلفی از آموزشگاه زبان انگلیسی وجود دارد، بنابراین انتخاب دشوار است. در این مقاله، ما با معرفی بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی تهران و ایران در خدمت شما زبان آموزان هستیم.

  ما آموزشگاه های محبوب زبان انگلیسی را با دقت انتخاب شده معرفی خواهیم کرد که برای مبتدیان برای یادگیری زبان انگلیسی توصیه می شود. لطفاً هنگام انتخاب آموزشگاه های زبان انگلیسی که مناسب شماست از آن به عنوان مرجع استفاده کنید.

  بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران را نام ببرید؟

  دنیا هر روز رو به پیشرفت است. در دنیای امروزه همه ی مردم باید زبان انگلیسی را بلد باشند. آیا می دانستید زبان 53 کشور جهان انگلیسی است و شما برای تعامل و خواندن کتاب ها و شعر ها و … نیاز دارید که زبان انگلیسی را بلد باشید. در کشور ما ایران متاسفانه در مدارس  زبان را به درستی اموزش نمی دهند تا دانش آموز آن را یاد بگیرد . مردم برای یادگیری زبان باید به آموزشگاه  مراجعه کنند. ما در این متن می خواهیم بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران را معرفی کنیم .

  معیار انتخاب بهترین مجموعه آموزشی

  در چند سال اخیر تعداد آموزشگاه ها بسیار زیاد شده است. این اتفاق باعث شده است که انتخاب آموزشگاه خوب سخت شود. برای انتخاب آموزشگاه معیار هایی وجود دارد که ما آن ها را برای شما بیان می کنیم. بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد. بیشتر متخصصان زبان انگلیسی مهم ترین مسئله ای که باعث تسلط بر روی زبان انگلیسی می شود را روش درست آموزش آن می دانند. یکی دیگر از مسائلی که در یادگیری زبان نقش موثری دارد استاد آن است. صلاحیت قدمت و اعتبار آموزشگاه از ویژگی های است که باعث مطرح شدن یک آموزشگاه می شود. آموزشگاه زبان باید فیلد کاری خود را بشناسد و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشد. اقلب اوقات آموزشگاه باعث میشود که دانشجوی خود به دنبال دانش جدید و پیشرفت حرکت کند.

  آموزشگاه های زبان انگلیسی

  یکی دیگر  از معیار های انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران شخصی سازی محیط یادگیری است. نوع یادگیری هر فردی ممکن است با دیگری متفاوت باشد. ایجاد کردن محیطی مخصوص باعث افزایش یادگیری و انگیره فرد مورد نظر می شود. به زبان ساده تر هر چه  روش آموزش زبان به دانش آموز هیجان انگیز تر باشد و یا مورد علاقه ی او باشد سرعت یادگیری فرد هم بالاتر می رود. در این زمینه بهترین آموزشگاه ها سعی می نمایند با ارتباط گرفتن با دانش آموزان و فهمیدن علایق و روش یادگیری آن ها بهترین روش ممکن را برای فرد به کار بگیرند. این امر اهمیت بسیاری در یادگیری زبان دارد.

  معیار بعدی انتخاب بهترین آموزشگاه ایجاد شوق و شور یادگیری و امید در دانش آموز است. سطح امیدواری دانش آموز مسری است و می تواند دانش آموز را ترغیب به بهتر عمل کردن نماید. استفاده نمودن از نشانه های تشکر آمیز در کلاس احساسات دانش آموز را جلب می نماید. برای دانش آموز داشتن شور یادگیری و انگیزه بسیار مهم است. معیار مهم بعدی ارتباط صحیح با دانش آموز است . مهارت های تدریس جدید شوق یادگیری  در دانش آموز را بالاتر میبرد. معیار مهم بعدی در انتخاب آموزشگاه برگزاری دوره های گروهی و تعاملی است. این معیار باعث موفقیت در یادگیری بیشتر می شود.

  بهترین آموزشگاه زبان کدام است؟

  پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کمی دشوار است، اما تیم استارت زبان در این مقاله تمام سعی و تلاش خود را کرده است که بهترین و با کیفیت ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران و تهران را به شما زبان آموزان معرفی کند. تا شما در یادگیری زبان انگلیسی به هیچ عنوان به مشکل نخورید. و بهترین نتیجه را بگیرید.

  چند مورد از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تهران

  1- اموزشگاه زبان گات :

  این آموزشگاه از سال 88 شروع به کار کرده است. این مرکز برگزار کننده دوره های آیلتس و اموزش زبان فرانسوی و آلمانی و ترکی استانبولی و ارمنی و اوکراینی و پرتغالی و چینی و هلندی و روسی و … نیز تدریس می شود.

  2- آکادمی زبان اکسیر :

  فعالیت این آموزشگاه با برگزاری دوره های آیلتس شروع شده است. این آموزشگاه را اکسیر آیلتس نیز می نامند. این اموزشگاه بر روی کیفیت و برنامه ریزی درست بسیار تاکید دارد. دوره های این اموزشگاه عمومی و مکالمه انگلیسی و گرامر انگلیسی است. این مجموعه آزمون های مطرحی چون تافل را هم پوشش می دهد.

   3- آموزشگاه زبان نگار :

  از قدیمی ترین و باسوادترین اموزشگاه های ایران است. فعالیت خود را از سال 1382 شروع نموده است. این مجموعه آموزش مجازی نیز دارد. در این آموزشگاه دوره های مختلف تافل و جی ار ای و همچنین دوره های تافل کودکان و نوجوانان نیز برگزار می شود.

  4- آموزشگاه زبان ایران کمبریج :

  این اموزشگاه بیش از ده سال سابقه ی کار دارد. دوره های تخصصی زبان را برگزار می کند. دوره های آموزشی این اموزشگاه گاها به صورت فشرده در دوره ی سه ماه از سطح مبتدی تا پیشرفته اجرا می شود. این آموزشگاه دوره های آمادگی شرکت در آزمون های بین المللی را نیز دارد.

  5- آموزشگاه زبان آفرینش :

  از موسساتی است که از اساتید بسیار برجسته در آموزشگاه خود استفاده نموده است. این اموزشگاه ازمون های دوره ای و منظم در زمینه آیلتس را برگزار میکند. در این اموزشگاه زبان انگلیسی در دوره های مبتدی تا پیشرفته به صورت حرفه ای  تدریس می شود.

  آموزشگاه های زبان انگلیسی

  آیا می خواهید در یک آموزشگاه یا موسسه، زبان انگلیسی یاد بگیرید؟

  برخی ممکن است ببینند که رفتن به یک آموزشگاه یا موسسه برای یادگیری زبان انگلیسی در نزدیکی شهری که در آن زندگی می کند، انتخاب مناسبی برای او است و ممکن است به دلیل فرهنگ جا افتاده یادگیری باشد که از زمان خود به آن عادت کرده است. دوران کودکی با رفتن به مدرسه و دانشگاه برای دریافت درس و سخنرانی به روش سنتی از طریق حفظ، حفظ و تکرار! بنابراین، از دیدگاه او شناخته شده ترین، آسان ترین و مؤثرترین روش می شود.

  اما از سوی دیگر، برخی از امور مربوط به تحصیل در آموزشگاه یا مرکز انگلیسی، از جمله مواردی که زبان آموز را تحت تأثیر قرار می دهد، و برخی دیگر مربوط به نحوه یادگیری و معلمان است.

  برای زبان آموز: شما باید به دقت فکر کنید که رفتن به آموزشگاه مستلزم اختصاص زمانی از روز است و گاهی اوقات روزها کامل طبق برنامه خود شما طول می کشد تا در مورد زمانی که رفت و برگشت می گذرانید، مدت زمان حضور داشته باشید. در مورد خود دوره و مدت زمان بررسی آن، حتی اگر بتوانید در زمان کافی برای حضور در دوره صرفه جویی کنید.

  در مورد روش یادگیری و معلمان: نمی توان گفت که روش خاصی برای آموزش کامل زبان وجود دارد، اگرچه برنامه های درسی و روش های تدریس زیادی وجود دارد، اما اکثر آموزشگاه به دلیل تعداد دانش آموزان به روش معمول تلقین تکیه می کنند. قبل از شروع به یادگیری زبان انگلیسی در یک آموزشگاه زبان انگلیسی، باید از تمام موارد آگاه باشید

  چگونه یادگیری زبان انگلیسی را بخشی از زندگی خود کنیم؟

  شما زبان آموزان برای اینکه هنگام یادگیری زبان انگلیسی نتیجه بهتری بگیرید و آموزش را برای خود آسان کنید، باید زبان انگلیسی را جزئی از زندگی خود بدانید و زبان انگلیسی باید همیشه در ذهن شما باشد که نتیجه درستی بگیرید. که چند راهکار برای شما معرفی خواهیم کرد :

  سعی کنید هنگام یادگیری زبان انگلیسی از تماشا کردن فیلم استفاده کنید و سطح یادگیری خود را با فیلم های زبان اصلی اندازه گیری کنید، در این روش هم در آموزشگاه زبان انگلیسی یاد می گیرید و هم در خانه می توانید به زبان انگلیسی فکر کنید.

  در مرحله دوم شما می توانید از موسیقی های انگلیسی استفاده کنید، شما در این روش سطح لیسنینگ خود را تقویت می کنید و به غیر از چشم هایتان، گوش هایتان هم نیز به زبان انگلیسی عادت می کند.

  در کل شما باید سعی کنید که زبان انگلیسی بخشی از زندگی شما شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی