12 تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی

بهترین اساتید زبان انگلیسی - استارت زبان
 • معرفی 12 استاد برتر زبان انگلیسی در ایران

  امروزه آموزش زبان انگلیسی بدون استاد با تجربه و متبحر کمی دشوار شده است. از این رو همه افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی با دوره آموزش زبان انگلیسی را دارند، به دنبال بهترین اساتید زبان انگلیسی می گردند تا به آنها زبان انگلیسی را آموزش دهد. اما به هر دلیلی زبان آموزان نمی توانند معلم زبان انگلیسی مدنظر خودشان را پیدا کنند که به آنها آموزش دهد.

  بنابراین وبسایت استارت زبان قصد دارد تا 12 تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران را به شما زبان آموزان معرفی کند، تا مثل همیشه کمکی شایان،به شما در یادگیری زبان انگلیسی کرده باشد باشد.

  جهان به لطف جهانی شدن و اینترنت، کوچک و کوچکتر می شود. این خبر خوبی برای زبان آموزان و اساتید زبان انگلیسی است! از فیس بوک گرفته تا توییتر تا وبلاگ ها، یادگیری زبان انگلیسی هرگز به این آسانی، تعاملی و اجتماعی نبوده است.

  بهترین اساتید زبان انگلیسی را نام ببرید ؟

  امروزه همه ی مردم باید یک زبان دومی را بلد باشند. اگر آن زبان دوم زبان انگلیسی باشد که بهتر است. چرا که بیشتر کشور های جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و مقالات و پژوهش ها نیز به زبان انگلیسی هستند. عاملی که باعث پیشرفت و یادگیری زبان دوم شما می شود داشتن آموزش صحیح و اصولی است. همان طور که میدانید و در جامعه ی دیده اید در مدارس و دانشگاه ها زبان انگلیسی را به روش درست و اصولی اموزش نمی دهند. برای جبران این کمبود علاقه مندان به یادگیری زبان دوم باید به دنبال بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی و استاد عالی در این زمینه باشند. در این متن می خواهیم ویژگی های بهترین اساتید زبان انگلیسی و چند مورد از بهترین اساتید زبان انگلیسی در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

  بهترین اساتید زبان انگلیسی

  ویژگی های یک آموزگار خوب

  برای یادگیری زبان و یا هر مهارت دیگری در ابتدا شما باید یک استاد خوب با توانایی عالی و با داشتن مهارت بالا را پیدا کنید. ما برای شما چندین مورد از ویژگی های بهترین اساتید زبان انگلیسی را بیان می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اولین معیار یک استاد خوب ویژگی های اخلاقی او است. یک استاد زبان باید صبر و شکیبایی بالایی داشته باشد و درک نماید که همه ی افراد مانند یکدیگر نیستند. قطعا در کلاس فردی هست که زودتر و بهتر از دیگران یاد می گیرد و فردی هم وجود دارد که دیرتر از همه متوجه می شود. یک استاد خوب باید منعطف باشد و خود را با سن و سطح دانش آموزان خود تطبیق دهد. همچنین در کلاس درس تعامل و گفتگو داشته باشد. یک استاد خوب در کلاس درسی خود پر انرژی و با انگیزه آموزش می دهد.

  مهم ترین معیار : شیوه تدریس زبان انگلیسی

  دومین معیار انتخاب بهترین اساتید زبان انگلیسی شیوه ی تدریس زبان او می باشد. یک استاد خوب از بهترین و جدید ترین روش های آموزش استفاده می نماید. تا کلاس درس هیجان انگیزتری را برای دانش آموز خود ایجاد نماید. از دیگر ویژگی ها خلاقیت و نوآوری در آموزش است. استاد خوب مهارت بالایی در کنترل کلاس درسی خود دارد. یک آموزگار خوب برنامه ی منظم و دقیقی برای زمان کلاسی خود دارد تا  دانش آموز بالاترین بهروری را از کلاس داشته باشد. از تکنولوژی به بهترین نحو استفاده می کند. شیوه ی تدریس خود را با نیاز دانش آموز تنظیم می نماید. همانطور که میدانید اموزش هیچ پایانی ندارد و همیشه نکته ای برای یادگیری وجود دارد. یک آموزگار خوب باید همیشه نکته ای برای آموزش دادن به دانش آموزان خود داشته باشد.

   

  بهترین اساتید زبان انگلیسی

  بهترین اساتید زبان انگلیسی ایران

  1- استاد محسن دهقانی فارسی:

  ایشان در تدریس مکالمه و تربیت مدرس زبان و آمادگی آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج تخصص دارد. 20 سال سابقه ی کار دارد. از وی به عنوان یکی از بهترین اساتید آموزش زبان یاد می شود. ایشان در رده سنی بزرگسال فعالیت دارد. تدریس زبان را از سال 1379 آغاز کرده اند.

  2- هادی فتحی :

  تدریس مکالمه زبان تخصص او می باشد. 14 سال  سابقه تدریس زبان دارد. در رده سنی بزرگسال فعالیت می نماید. هادی فتحی  با پشتکار ترین استاد زبان ایران است که با جدید ترین روش ها زبان را آموزش می دهد.

  3- حسین موثق :

  استاد موثق دانش آموخته ی مقطع دکتری از بهترین دانشگاه های ایران است. ایشان از سال 84 تدریس زبان را آغاز نموده است. 15 سال سابقه ی کاری دارد و در رده ی بزرگسالان فعالیت می نماید. تخصص وی در زمینه آیلتس است.

  4- استاد سید آیدین قرشی :

  در زمینه آیلتس و تدریس مکالمه ی زبان و تربیت مدرس زبان تخصص دارد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی مترجمی زبان از دانشگاه علامه ی طباطبایی است. ایشان را یکی از نخبه های تدریس زبان می دانند.

   5- ندا قناد :

  تخصص ایشان در مکالمه کودک و تربیت مدرس کودک است. 12 سال سابقه ی کار دارد. آموزش های ایشان در زمینه کودک و نوجوان با روش های نوین از متفاوت ترین آموزش ها در این رده به شمار می رود.

  6- علی اکبر عطایی :

  تخصص ایشان در آیلتس است 20 سال سابقه ی کار دارد. ایشان یکی از خلاق ترین اساتید زبان است. سیستمی به نام سیستم آنالیزی را ابداع کرده است که در ظرف یک سال شما را به سطح مطلوبی از یادگیری می رساند.

  چگونه معلم زبان انگلیسی پیدا کنم؟

  یکی از سوال هایی که زبان آموزان بسیار میپرسند این است که بهترین اساتید زبان انگلیسی را چگونه پیدا کنیم؟ و از کجا پیدا کنیم؟

  اگر می خواهید یک معلم خصوصی زبان انگلیسی در نزدیکی خود پیدا کنید و ایده روشنی از معیارهای خود برای انتخاب آن دارید – مانند اهداف یادگیری، هزینه هدف برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی و غیره اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. سعی کنید از سیستم توصیه معلمان ما استفاده کنید، و به طور خودکار که با معلمان انگلیسی در ارتباط باشید، و مطابق با معیارهای شما مطابقت پیدا می کنند!

  بهترین محیط یادگیری برای من چیست؟ آیا باید یک معلم انگلیسی زبان را انتخاب کنم؟

  یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان انگلیسی این است که در محیطی غوطه ور شوید که سعی کنید فقط از زبان انگلیسی استفاده کنید. با این حال، اگر در حال حاضر پایه محکمی در املا و/یا واژگان ندارید، توصیه می‌کنیم معلم دوزبانه‌ای را انتخاب کنید که به زبان مقصد و زبان مادری شما صحبت کند، زیرا احتمالاً تجربه یادگیری بهتری را در طول دوره آموزشی خود خواهید داشت. یک تدریس خصوصی عالی.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی