×

تماس با ما

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

 • اهمیت یادگیری زبان انگلیسی!

  هنگامی که فرد زبان انگلیسی را یاد می‌گیرد و قادر به صحبت کردن با آن است، فواید بسیاری دارد که مهمترین اهمیت یادگیری زبان انگلیسی عبارتند از:

  1- ایجاد روابط: یادگیری زبان انگلیسی فرصت ملاقات و برقراری ارتباط با افراد جدید را فراهم می‌کند. و به دلیل گسترش گسترده زبان انگلیسی و تعداد زیاد سخنرانان در سراسر جهان، شبکه گسترده ای از روابط را تشکیل دهد.

  2- نگارش تحقیق: پژوهشگران در حال حاضر نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی دارند تا بتوانند مقالات تحقیقاتی و علمی خود را بنویسند. به این دلیل که بسیاری از مقالات پژوهشی به این زبان نوشته می شود و نه تنها این، بلکه تعداد آنها از تعداد مقالات علمی که به زبان مادری محقق نوشته شده است بیشتر است.

  3- یادگیری: زبان آموزان انگلیسی فرصت بیشتری نسبت به دیگران برای یافتن فرصت هایی برای تحصیل در نقاط مختلف جهان دارند و علاوه بر آن درک محتوای آموزشی غنی موجود در اینترنت را آسان تر می کنند.

  4- یادگیری در مورد فرهنگ ها: یادگیری زبان انگلیسی به یادگیری فرهنگ های اقوام مختلف، آداب و رسوم متنوع آنها، لذت بردن از تماشای فیلم، گوش دادن به موسیقی و پیگیری انواع آثار ادبی از کشورهای مختلف جهان کمک می کند. این به این دلیل است که تعداد زیادی کتاب به زبان انگلیسی نوشته یا ترجمه شده است.

  5- سهولت سفر: صحبت کردن به زبان انگلیسی باعث می شود، سفر و جابجایی به چندین کشور و تبادل اطلاعات با دیگران آسان شود. با توجه به نسبت زیاد تعداد انگلیسی زبانان، چه به عنوان زبان اصلی و چه به عنوان زبان دوم. و زبان رسمی 53 کشور است و حدود 400 میلیون نفر در سراسر جهان به آن صحبت می کنند.

  6- ارائه فرصت های شغلی: یادگیری زبان انگلیسی به افزایش تعداد فرصت های شغلی ارائه شده به افراد کمک می کند. تسلط به زبان انگلیسی پیش نیازی برای پذیرش شغل توسط افراد شده است؛ با توجه به اینکه برخی از شرکت ها بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی، تمام تجارت خود را به زبان انگلیسی اداره می کنند.

  7- گسترش گشت و گذار در اینترنت: یادگیری زبان انگلیسی به درک مطالب منتشر شده در اینترنت و بهره مندی بیشتر از آن کمک می کند، زیرا وب سایت های پربازدید که از زبان انگلیسی استفاده می کنند حدود 52 درصد از کل وب سایت های موجود در اینترنت را تشکیل می دهند. تعداد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند روزانه به حدود 565 میلیون نفر می رسد.

  8- زبان رسانه: انگلیسی زبان رسانه است، زیرا زبانی است که در اکثر رسانه ها، اعم از دیداری یا نوشتاری مانند: روزنامه ها، مجلات، تلویزیون و رادیو استفاده می شود. زبان جدید به فعال شدن مغز کمک می کند، حافظه، توانایی تمرکز را افزایش می دهد و افرادی که به دو زبان صحبت می کنند خلاقانه و هوشمندانه تر فکر می کنند.

  روش های یادگیری زبان انگلیسی

  مطالعه زبان انگلیسی به پیشرفت فرد در سطوح شخصی و حرفه ای کمک می کند و می توان از روش هایی برای اهمیت یادگیری زبان انگلیسی استفاده کرد که عبارتند از:

  1- شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی از طریق اینترنت.

  2- ثبت نام در دوره زبان در کشوری که زبان رسمی آن انگلیسی است.

  3- تحصیل در دانشگاهی که متعلق به کشوری است که مردم آن انگلیسی صحبت می کنند.

  4- تمام مجلات، کتاب ها و مقالات نوشته شده به زبان انگلیسی را بخوانید.

  5- اشتراک در کانال‌ها یا پادکست‌های YouTube با محتوای انگلیسی.

  6- واژگان جدیدی را در جملات بنویسید تا به خاطر سپردن و درک معنای آن هنگام شنیدن یا خواندن آن آسان‌تر شود.

  7- تمرین انگلیسی با صحبت کردن با فردی که به آن مسلط است.

  تاریخچه زبان انگلیسی

  زبان انگلیسی از زمان های قدیم پدیدار شد و از چندین مرحله گذشت و دایره واژگان آن از مرحله ای به مرحله دیگر متفاوت بود. تاریخ زبان انگلیسی را می توان به چند بخش اصلی تقسیم کرد که به شرح زیر است:

   

  انگلیسی قدیمی: اکثر افرادی که امروزه به انگلیسی صحبت می کنند متوجه می شوند که انگلیسی باستانی که بین 450 بعد از میلاد تا 1100 بعد از میلاد ادامه داشته است غیر از انگلیسی مدرن غیرقابل درک است، اگرچه حدود نیمی از رایج ترین کلمات در انگلیسی مدرن اصالتاً از انگلیسی باستان هستند که ریشه آن بر اساس آن است.

  انگلیسی میانه: انگلیسی میانه شکلی تاریخی از زبان انگلیسی پس از پایان دوره انگلیسی قدیم است.در قرن چهاردهم پس از میلاد، زبان انگلیسی دوباره در بریتانیا با صحبت کردن برخی از واژگان فرانسوی که قبلا استفاده می شد، گسترش یافت و در این دوره. انگلیسی میانه نامیده می شد که مشخص شد در دوره بین 1100 بعد از میلاد تا 1500 پس از میلاد، انگلیسی زبانان مدرن هنوز درک واژگان انگلیسی میانه را دشوار می دانند.

  انگلیسی مدرن اولیه: در اواخر دوره انگلیسی میانه، زبان انگلیسی دستخوش تغییرات آوایی عمده، تغییر ناگهانی در نحوه تلفظ و تغییر عمده در حروف صدادار با کوتاه‌تر شدن تلفظ شد و در این دوره چاپ ظاهر شد. و انگلیسی زبان رایج چاپ شد. که منجر به یکسان سازی زبان انگلیسی، اصلاح قوانین، کاهش قیمت کتاب و دادن فرصت بیشتر به مردم برای یادگیری و مطالعه شد، از این رو زبان انگلیسی گسترش یافت و به گویش رسمی لندن تبدیل شد و این دوره از سال 1500 میلادی ادامه یافت. – 1800 پس از میلاد به نام انگلیسی مدرن اولیه، و اولین فرهنگ لغت انگلیسی در طول آن در سال 1604 پس از میلاد منتشر شد.

  انگلیسی مدرن متاخر: واژگان انگلیسی مدرن اولیه با انگلیسی متأخر متفاوت است، زیرا این مرحله در سال 1800 پس از میلاد در ارتباط با ظهور واژگان جدید ظاهر شد. با توجه به تأثیر عواملی که جهان از آن عبور کرده است; مانند انقلاب صنعتی که در طی آن نیاز مبرمی به افزودن واژگان جدید، علاوه بر تسلط بریتانیا بر یک چهارم کره زمین و ورود و پذیرش واژگان خارجی از چندین کشور به زبان انگلیسی احساس شد و این دوره همچنان ادامه دارد. تا امروز.

  در آخر

  امروزه اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بسیار بالاست در یادگیری آن کوشا باشید و این زبان را به خوبی یادبگیرید تا بتوانید در زندگی خود موقعیت های بسیار خوبی را رقم بزنید. اهمیت یادگیری زبان انگلیسی فقط برای پیدا کردن شغل یا راحتی در سفر های خارجی نیست همینطور که در بالا توضیح داده شده است، زبان انگلیسی از اهمیت های بسیار زیادی برخوردار است که می توانید به آنها دست پیدا کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی