آموزش درس سوم زبان انگلیسی دهم

درس سوم زبان انگلیسی دهم
 • آشنایی با درس سوم زبان انگلیسی دهم

  درس سوم زبان انگلیسی دهم یکی از مهم ترین دروس در آموزش زبان انگلیسی در دوره متوسطه دوم به شمار می رود. این درس شامل لغات پرکاربردتری بوده که یادگیری آن ها باعث پیشرفت زیادی در مکالمه به این زبان می شود. موضوع درس مربوط به ارزش دانش های قدیمی است. در اولین صفحه بیتی از حافظ به زبان انگلیسی نوشته شده است تا دانش اموز موضوع و محتوای درس را بهتر درک کند.

  در این درس نیز مانند درس های اول و دوم کتاب زبان انگلیسی دهم وارد بخش مکالمه می شویم. پس از تسلط کامل روی جملات و درک نسبی محتوای درس، آموزش لغات جدید آغاز می شود. پایان آموزش های هر بخش یک یا دو تمرین ساده برای تثبیت مطالب داخل کتاب قرار داده شده است. دانش اموز باید همان لحظه که لغات را یاد می گیرد به تکرار و تمرین بپردازد.

  بخش گرامر درس سوم زبان انگلیسی دهم یکی از مهم ترین قواعد زبان انگلیسی را آموزش می دهد. به طور کلی زمان فعل ها بخش مهمی از قواعد انگلیسی را تشکیل می دهند. جمله سازی با کلمات در زمان گذشته استمراری با قواعد جزئی در گرامر درس سوم به دانش آموزان تدریس می شود. علاوه بر جمله سازی با فعل ها در زمان گذشته استمراری، نحوه ساخت جملات منفی و یا سوالی کردن جملات در این زمان نیز آموزش داده می شوند.

  استارت زبان

  تمرینات مربوط به زبان انگلیسی

  زبان انگلیسی درسی جذاب است که در صورت عدم تکرار به سرعت فراموش می شود. به همین علت ضروری است تا دانش اموزان با مرور و تکرار صحیح و اصولی این درس، به تسلط کافی در آن برسند. پایان هر بخش حتی بخش های مربوط به Listening  و Speaking  برای دانش اموزان تمرین های مشخصی درج شده است. کتاب کار نیز منبع خوبی برای تکرار و تمرین بیشتر دانش اموزان محسوب می شود.

  دانش آموزانی که می خواهند در این زبان مهارت بیشتری دریافت کنند باید منابع بیشتری برای آموزش و تمرین داشته باشند. در این صورت بهتر است از بهترین روش های آموزشی استفاده کنیم و منابع خود را برای آموزش و تمرین افزایش دهیم. استفاده از جزوه ها و درسنامه های کامل تر نیز می تواند منجر به بهبود یادگیری و کسب مهارت بیشتر در این درس شود. همچنین ازمون های تستی و تشریحی کاملی پس از آموزش هر بخش از دانش اموزان گرفته می شود.

  استفاده از دوره های آموزشی آنلاین در بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی از جمله روش هایی است که طی سال های گذشته مورد توجه قرار گرفته است. در این صورت دانش اموزان بدون اتلاف وقت و صرف حداقل هزینه می توانند با بهترین شیوه ها اقدام به یادگیری زبان انگلیسی کنند. در این دوره ها درسنامه های کامل همراه با تمرینات پیشرفته تر برای تسلط دانش اموزان ارائه می شود.

  درس سوم زبان دهم

  مهارت های نوشتاری درس سوم زبان انگلیسی دهم

  در کتاب زبان انگلیسی دهم علاوه بر آموزش لغات و گرامر های جدید برخی مهارت های نوشتاری و گفتاری نیز آموزش داده می شود. در درس سوم زبان انگلیسی دهم در بخش writing  به اشکال مختلف فعل اشاره شده است. همچنین در بخشی به نام Pronunciation  شکل صحیح تلفظ جملات تدریس می شود. در این صورت دانش اموز با یادگیری این بخش ها به تسلط خوبی در نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی می شود.

  بسیاری از مطالب آموزشی این درس با مطالب دروس قبلی و بعدی مرتبط است. در درس اول این کتاب نیز به زمان فعل و جمله بندی در زمان آینده پرداخته شده و در درس سوم نیز زمان فعل مورد بررسی قرار می گیرد. به همین علت افراد باید با آموزش های اصولی همواره مطالب قبلی را نیز تثبیت کنند. یکی از مزایای استفاده از دوره آموزشی در بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی نیز همین موضوع است.

  در این دوره ها ابتدا مطالب قبلی مرور می شود و سپس با بهترین روش مطالب جدید آموزش داده می شوند. همچنین در صورت فراموشی افراد می توانند ویدیو های آموزش را به صورت افلاین مشاهده کنند. انجام تمرینات نیز تحت نظر پشتیبانان آموزشی انجام می شود تا در صورت مشکل دانش اموزان ابهامات خود را برطرف کنند. این دوره ها با بازدهی خوب تا حد زیادی جایگزین آموزش های حضوری شده اند.

  کتاب زبان انگلیسی دهم دارای ابعاد مختلفی است و آموزش صحیح باید به گونه ای باشد که تمامی این ابعاد را پوشش دهد. دانش اموز باید بتواند هم در مهارت های نوشتاری و هم گفتاری به تسلط کامل برسد. همچنین با یادگیری مفاهیم پایه ای فرد باید بتواند در دروس بعدی نیز نمرات خوبی کسب کند.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵

  مدرس

  استاد برتر

  نحوه ارسال

  دانلود محصول

  مدت زمان

  متغیر

  پشتیبانی

  24 ساعته

  دوره آموزش زبان انگلیسی

  997,000تومان

  دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی